Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nenáročná práce ve výrobě obalových materiálů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, předního výrobce pěnových obalových materiálů, hledáme pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici operátora výroby. Nenáročná práce, vhodná svou povahou především pro ženy, je organizována ve 2 směnném provozu. Místo výkonu práce: Černá za Bory, nástup možný ihned. Náplň práce: - kompletace krabic - lepení polystyrénů pomocí malé pájky - vylupování polystyrenových výlisků a další pomocné práce ve výrobě Nabízíme: - měsíční mzdu až 18 000 Kč - příjemný kolektiv - stravenky po zkušební době v hodnotě 100 Kč - dobrou dostupnost na pracoviště - nástup ihned Požadujeme: - zodpovědnost - spolehlivost - manuální zručnost

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Bor hlavní hledám místo náplň práce odpovědnost operátor práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovník stravenky vhodná výkon Zruč dobro kolektiv materiál měsíční místo výkonu práce náplň poměr pomoc PR příjemný výroby zkušební