Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SPECIALISTA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ-VÝROBNÍ SPOL. (40-45.000Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Břeclav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Ozbrojené síly a bezpečnost, Ekolog / Ekoložka, Revizní technik / technička, Technolog / technoložka recyklace, Technik / technička BOZP
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Oblast životního prostředí a udržitelnosti je přesně ten obor, v kterém se cítíte "jako ryba ve vodě" a chcete uplatnit své znalosti a zkušenosti ve výrobní společnosti?

Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

SPECIALISTA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ-VÝROBNÍ SPOLEČNOST (40-45.000 Kč)

Náplň práce:

* Zodpovědnost za problematiku ŽP ve výrobním podniku
* Aktualizace předpisů ŽP a vedení dokumentace
* Školení zaměstnanců v oblasti ŽP a udržitelnosti
* Spolupráce při zajištění měření emisí, zdokonalování organizace odpadového hospodářstv
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Účast na projektech

Co od Vás očekáváme:

* Praxi na obdobné pozici
* Orientaci v oblasti systémů řízení a norem ISO výhodou
* Anglický jazyk - alespoň mírně pokročilá úroveň
* Pečlivost, Samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Možnost seberealizace
* Prémie, bonusy
* Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Dovolenou navíc

* Místo výkonu práce: Okres Břeclav

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Záběhlice, Praha
  • MEDICON a.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. března
  • Vysočany, Praha
    Benefity:
  • Sickdays
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ bonus bonusy Bor Břeclav den dokumentace ISO IT měření místo Most možnost náplň práce odpovědnost pec pečlivost plat podnik pojištění práce prostředí příspěvek řízení samostatnost specialist specialista společnost společnosti spolupráce stravování vedení výkon zaměstnanců zkušenosti znalost znalosti životopis anglický anglický jazyk dokument jazyk list místo výkonu práce náplň navíc oblast oblasti obor oddělení okres organizace Ostatní penzijní penzijní pojištění PR prémie projekt předpis systém udržitelnost výběr výrobní zkušenost životní