Hledáme lidem práci Manpower

TECHNICAL CUSTOMER SUPPORT WITH ENGLISH (The Czech Republic, Brno)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you a chatty English speaker? Trouble solver? Time flexible? Want to work in Brno?
I can offer you a great deal working as a Technical customer support in Brno. Send me your CV and we can discuss it further!

Relocation package 750$ and Skype interview for EU Citizen .

Popis pozice:

What is this job about?

It's about solving the technical issue to satisfaction of the customers, who will contact you via phone or chat. Don't worry it's only incoming line, no telesales waiting for you. Because of the time difference between you and the customer you need to work in 3 shift system. The employer realizes it's not always easy and that's why you get 50% extra during night shifts.

Profil kandidáta:

What do you need to apply?

Fluent English on level B2 or better. No other language required.
Time flexibility and enthusiasm to live in Brno.
Friendly customer oriented approach.

And that is really all you need.

But of course, if you have experience in customer care, a native level of English or technical education it's your advantage and we will put a monetary value on it.

Nabízíme:

Interesting work for one of the biggest companies in Brno.
Solid salary of 27 000-35.000 CZK

Friendly environment and room to grow.
Full bonus package including 25 days of vacation, meal vouchers, company contribution to the pension fund or team building events.

Are you interested in this offer? Send me your CV on e-mail přes odpovědní formulář or call me on zobrazit tel. číslo .

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Strašnice, Praha
  • Palace company s.r.o.
Zveřejněno: 28. prosince
  • Horní Bečva
  • Hotel Duo a.s.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Krč, Praha
  • První jazyková základní škola v Praze 4…
  • 13 350 – 13 700 Kč
  • Teplice
  • VODOSTAV spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Teplice
  • Lázně Teplice v Čechách a.s.
  • od 17 600 Kč
  • Hradec Králové
  • KONTO HK s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Novosedlice
  • TECHNIMAT s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Špindlerův Mlýn
  • OREA HOTELS s.r.o.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Ostrava
  • Visinet s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Dubí
  • Vaše Harmonie, o.p.s.
  • 18 800 – 26 050 Kč
  • Kamýk, Praha
  • Základní škola Zárubova v Praze 12
  • 26 020 – 27 600 Kč
  • Vrčeň
  • Vrčeňská zemědělská a.s.
  • 17 000 – 30 000 Kč
  • Přeštice
  • Jäger Gestellbau s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Přeštice
  • JALUSTA WORK s.r.o. v likvidaci
  • od 15 000 Kč
  • Stod
  • DEFINITION s.r.o.
  • od 34 000 Kč

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

bonus Brno CV CZK easy EU event IT job kandidát náplň práce pozice práce system employer náplň PR profi