Hledáme lidem práci Manpower

IT Customer Care Representative (The Czech Republic, Brno)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you fluent in English? Do you want to work full-time in an international company in Brno in the Czech Republic? Are you the type of person who gets satisfaction from solving problems? Send me your CV and we can talk it over!

Popis pozice:

You will answer incoming support related phone calls as the first line of contact for the company and help customers with their issues.

The customers will contact you with technical problems related to company products - how to reset a password, how to set up the router, information about the products, etc.

Because of the time difference between you and the customer you need to work in a shift system. The employer realizes it's not always easy and that's why you get 50% extra during night shifts.

Profil kandidáta:

Advanced spoken English (B2-C1 level).

Basic knowledge of communication technology, e.g., INTERNET, TV, PHONE, etc.

You need to be EU citizen or to have a working permit for the Czech Republic.

Nabízíme:

We know your price, therefore, we offer you a fair salary 26.000 - 35.000 CZK and interesting benefits.

An additional week of vacation, so you can get enough of the rest.

We will offer you further training & development because we want you to grow with us.

With relocation will help you our relocation package.

Make another step in your career!

Send me your CV on  Odpovědět na inzerát or call me on zobrazit tel. číslo

  • Ústí nad Labem
  • Avardy s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Nové Město, Praha
  • DG Solutions Invest a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Modelcars s.r.o. v likvidaci
  • od 15 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Granimex CZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Čechtice
  • Zemědělské družstvo Čechtice
  • od 25 000 Kč
  • Lutonina
  • Vizocargo s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vsetín
  • Hirschmann Automotive VS s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • České Budějovice
  • PCO - Montážní dílna, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • 20 000 Kč
  • Žatec, Louny
  • Medela Automotive s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • BELIS a.s.
  • od 74 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

benefit Brno CV CZK easy EU IT job jobs kandidát náplň práce pozice práce system employer náplň PR profi technolog