Hledáme lidem práci Manpower

Technical Customer Support with DUTCH (Brno, The Czech Republic)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you have an avid interest in Technology?

Are you looking for a new challenge?

We have the perfect opportunity for you - join the dynamic multicultural team of one of the global leading brands providing a portfolio of technology solutions and innovations.

Popis pozice:

You will be the first point of contact for the customers. Your main responsibility will be to resolve clients' queries over phone calls or via chat and/ or email, according to the company standards. You will be cooperating with and escalating cases to a higher level of support representatives when needed.

Profil kandidáta:

Your profile:

- You are a fluent speaker of both English and DUTCH

- You have previous working experience of 1-3 years

- An avid interest in Technology

- You are a reliable team player, have good communication skills and like working with people

- Working knowledge of the Microsoft Office Package

- You possess an analytical mindset and are not afraid of solving problems

Nabízíme:

We offer:

- 5 weeks of vacation per year

- 5 sick days

- Continuous training and development (courses in IT, networking, management, etc.) and free language courses

- Life & pension insurance contribution

- Meal contribution

- Multisport card

  • Jevíčko
  • BLAUKOM CZ s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • PROFO MONTÁŽE CZ s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň
  • B.F.KONTAKT PLZEŇ s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Sokolov
  • Mateřská škola Sokolov, Marie Majerové…
  • 14 600 – 17 070 Kč
  • Liberec
  • ČSAD Liberec, a.s.
  • od 34 500 Kč
  • Liberec
  • Teplárna Liberec, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Chabařovice
  • ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • "P" atelier, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Fryšták
  • Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Brno email IT kandidát management Microsoft Microsoft Office náplň práce NDA Office pozice práce sick day sport brand dar náplň PR profi standard technolog