Hledáme lidem práci Manpower

IT Customer Care Representative (The Czech Republic, Brno)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you fluent in English? Do you want to work full-time in an international company in Brno in the Czech Republic? Are you the type of person who gets satisfaction from solving problems? Send me your CV and we can talk it over!

Popis pozice:

You will answer incoming support related phone calls as the first line of contact for the company and help customers with their issues.

The customers will contact you with technical problems related to company products - how to reset a password, how to set up the router, information about the products, etc.

Because of the time difference between you and the customer you need to work in 3 shift system. The employer realizes it's not always easy and that's why you get 40% extra during night shifts.

Profil kandidáta:

Advanced spoken English (B2-C1 level).

Basic knowledge of communication technology, e.g., INTERNET, TV, PHONE, etc.

Nabízíme:

We know your price, therefore, we offer you a fair salary 26.000 - 27.000 CZK (30-32.000 CZK if you prefer night shifts) and interesting benefits.

An additional week of vacation, so you can get enough of the rest.

We will offer you further training & development because we want you to grow with us.

With relocation will help you our relocation package.

Make another step in your career!

Send me your CV on e-mail přes odpovědní formulář or call me on zobrazit tel. číslo

  • Strašnice, Praha
  • ELIT CZ, spol. s r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. července
  • Brno
  • INTELEK.CZ s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Senička
  • Grand Aurum s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Pardubice
  • STARJOBS International s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Lanškroun
  • Stavební podnik Lanškroun, s.r.o.
  • 13 000 – 20 000 Kč
  • Velké Albrechtice
  • LUCCO a.s.
  • od 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

benefit Brno CV CZK easy IT kandidát náplň práce pozice práce system employer kov náplň PR profi technolog