Hledáme lidem práci Manpower

Development Project Manager

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete být součástí mezinárodní a rostoucí společnosti? Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo procesním inženýrstvím? Vyznáte se v elektronických komponentech a máte technické znalosti? Vedení lidí je Vám blízké?

Pak se připojte k nám a zašlete nám Váš životopis!

Popis pozice:

Co budete mít na starost:

  • Celková odpovědnost za projekty směřované k zákazníkům
  • Zodpovědnost za projekty vývoje produktů - od fáze nabídky až po předání do sériové výroby
  • Kontrola nákladů BOM a MVA a koordinace členů projektu
  • Koordinace vývoje produktu
  • Působení jako podpora pro zákazníky - technické a projektové problémy
  • Zodpovědnost a sledování průběhu projektu a jeho plnění
  • Optimalizace nákladů
  • Denní řízení členů projektového týmu
  • Denní koordinace a sledování úkolů projektu a efektivní využití nástrojů
  • Udělení včasných rozhodnutí a doporučení (produkt, zdroje, načasování, metody ...)
  • Sdílení osvědčených postupů s dalšími DPM v rámci a mezipobočkové sítě
  • Pravidelné reporty o stavu senior managementu
  • Zodpovědnost za rozvoj kultury, neustálé zlepšování a vzdělávání pracovníků

Profil kandidáta:

Co požadujeme:

  • Technický background
  • Silné dovednosti v oblasti projektového managementu a projektového řízení
  • Technická kompetence pro zajištění správných technických řešení
  • Znalost metod a nástrojů pro řízení projektu
  • Vůdčí schopnosti, proaktivní myšlení, silné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost motivovat ostatní, zmírňovat případné konflikty, trénink a následná podpora týmu
  • Řízení úkolů a dovedností, budování týmu

Nabízíme:

Co Vám za to nabízíme:

• Příležitost být součástí mezinárodních projektů v rostoucí společnosti
• Smysluplnou práci
• Kooperativní firemní kulturu plnou lásky a vášně pro zvuk
• Atraktivní pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchodové připojištění, na stravování a volný čas, polohovatelné stoly, příležitostná domácí kancelář, 25 dní dovolené atd.)

  • Nové Město, Praha
  • WDF s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. května
  • Liberec
  • DISPONERO s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Popovičky
  • Rizzani de Eccher CZ s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Continental Automotive Czech Republic s…
  • 56 759 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Vinohrady, Praha
  • TransPerfect s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Praha
  • NL - LAB Vltava s.r.o.
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Praha
Zveřejněno: 12. prosince
  • Staré Město, Praha
  • TURISTICO s.r.o.
  • 26 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. února
  • Praha
  • CN Group CZ s.r.o.
  • 60 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • Horní Počaply
  • DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Bašť
  • ROYAL SHANSHUI s.r.o.
Zveřejněno: 12. srpna
  • Kamýk, Praha
  • Základní škola Zárubova v Praze 12
  • 26 020 – 27 600 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Strašnice, Praha
  • Palace company s.r.o.
  • Horní Bečva
  • Hotel Duo a.s.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Krč, Praha
  • První jazyková základní škola v Praze 4…
  • 13 350 – 13 700 Kč
  • Teplice
  • VODOSTAV spol. s r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Vrčeň
  • Vrčeňská zemědělská a.s.
  • 17 000 – 30 000 Kč
  • Přeštice
  • Jäger Gestellbau s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Přeštice
  • JALUSTA WORK s.r.o. v likvidaci
  • od 15 000 Kč
  • Stod
  • DEFINITION s.r.o.
  • od 34 000 Kč
  • Přeštice
  • Malý - LKW servis s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Přeštice
  • Přeštice
  • Merklín, Plzeň-jih
  • JST penzion s.r.o.
  • Ruda, Žďár nad Sázavou
  • Ing. Vladimír Malec
  • 16 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Kasejovice
  • KOVO KASEJOVICE KLIMA s.r.o.
  • 110 – 130 Kč / hod

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ den doba domácí důchod důchodové připojištění elektro EU flexibilní Chodov inženýr IT kancelář kandidát management manager metody mezinárodní nabídky náplň práce odpovědnost plnění podmínky podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní podmínky pracovník připojištění příspěvek rozvoj řízení sdílení sledování SOU společnost společnosti stravování vedení vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis člen díl dovednost dovolené firemní kompetence komunikační konflikt kontrola koordinace kov myšlení náklad náplň národní nástroj oblast oblasti Ostatní PR problém proces profi projekt projektové projektový předání příležitost případ report řešení schopnost schopnosti součást stav stroj technická technické technický tým úkol výroby zákazník zdroj zkušenost zvuk