Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník až 29000, ranní směna, 25 000 bonus za nástup

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 29.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Hledáme nové kolegy a kolegyně do kmenového stavu na pozici skladníka ve Slatině.
Nástupní bonus 25000.

Náplň práce:

  • příjem a naskladňování materiálu
  • zásobování výroby materiálem
  • balení a expedice zboží
  • práce v interním systému a s VZV

Co od Vás očekáváme:

  • praxe ve skladu ( s VZV)
  • základy angličtiny, případně schopnost se je naučit (pro potřebu interního systému)
  • orientace v PC
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní bonus 25 000 po zkušební době
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance
  • příspěvek na stravu 60 Kč
  • 25 dní dovolené
  • zaměstnanecké akce a vzdělávání
  • odměny dle hospodářského výsledku firmy

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát