Hledáme lidem práci Manpower

IT administrátor centrální infrastruktury

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Lenka Hermannová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro holdingovou společnost BR Group, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy hledám zkušeného IT administrátora pro správu a monitoring centrální infrastruktury. V této roli budete zodpovědní za udržování bezproblémového provozu a vysoké dostupnosti infrastruktury založené na technologiích HP, HP Aruba, VMWARE a Fortinet.

Popis pozice:

  • Denní správa a monitoring centrální IT infrastruktury
  • Zajištění provozní stability a bezpečnosti prostředí VMWARE, síťových komponent HP Aruba a firewallů Fortinet
  • Proaktivní řešení a prevence výpadků a technických problémů
  • Aktualizace a patch management softwaru a hardware
  • Technická podpora a konzultace pro IT týmy napříč holdingem
  • Spolupráce na IT projektech a implementace nových technologií
  • Příprava technické dokumentace a reportů

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo v příbuzném oboru
  • Zkušenosti s administrací VMWARE prostředí a síťového hardware (zejména HP a HP Aruba)
  • Znalost firewallů Fortinet a bezpečnostních standardů
  • Schopnost samostatně identifikovat a řešit technické problémy
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivní práce v týmu
  • Profesní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém a technologicky pokročilém prostředí.
  • Možnost profesního a osobního rozvoje.
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

administrátor AJ bezpečnost Bor den doba dokumentace flexibilní hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát management místa Most možnost NDA ohodnocení podpora postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa práva prostředí rozvoj SOU společnost společnosti spolupráce správa uchazeč vysoké vyšší vzdělání zkušenosti znalost anglické české dar dokument dovednost finanční jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov obor odpovědní osobní PR problém profesní profi projekt průmysl případ příprava přístup report řešení schopnost standard technická technické technický technolog trh tým volná pracovní místa zkušenost