Dělník/ce | 25 000 Kč - ubytování zdarma - zálohy 1 500 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 27.000 Kč
Kontakt Veronika Mervová, zobrazit tel. číslo

O nás

Úspěšný závod, spokojení kolegové, stabilní zázemí. Pokud hledáte nejen zaměstnání, ale také místo, kde Vás to bude bavit, kontaktujte nás! Máme pro Vás pravidelný příjem, lákavé benefity a hlavně, práci v pohodovém kolektivu!

NÁPLŇ PRÁCE

  • Broušení, čistění, rovnání a balení hliníkových odlitků
  • Obsluha výrobního stroje
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu (8 hodinové směny – týden ranní, týden odpolední, týden noční) a v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny – krátký/dlouhý týden)
  • Místo výkonu práce: Liberec

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Plnoletost
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Zkušenost s prací na směny

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Měsíční mzdu až 16 170 Kč
  • Noční příplatek 10 % (cca 1 223 Kč/měs.)
  • Příplatek za práci v nepřetržitém provozu 3,80 Kč/hod. (cca 600 Kč/měs.)
  • Docházkový bonus až 4 620 Kč
  • Osobní ohodnocení 2 311 Kč
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA – byty s vlastní koupelnou a kuchyní (5 minut od zastávky MHD)
  • Příspěvek na stravné ve výši až 74 Kč za každou odpracovanou směnu (cca 1 110 Kč/měs.)
  • Odpočinková místnost se stolním fotbálkem a všude spousta kávy a čaje
  • Týdenní zálohy – 1 500 Kč – po odpracovaném týdnu
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Stabilní práci na HPP

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Benefity

  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Herní zóna
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát