Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Referent Logistiky - Jablonec Nad Nisou

Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Referent / Referentka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máš zkušenosti v logistice? Znáš práci v SAP? Logistika a přeprava jsou oborem Tvé práce? Potom nám pošli svůj životopis na pozici:

REFERENT LOGISTIKY – JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce:

  • sledování plnění požadavků zákazníka v požadovaném množství a čase
  • optimalizace zásob materiálu a hotových výrobků
  • řešení problémů v případě nedodání hotových výrobků v požadovaném množství nebo čase
  • komunikace s dodavateli
  • spolupráce s centrálním nákupem
  • správa dat v SAP
  • odvolávání a zajišťování materiálů pro výrobu
  • zajišťování dopravy pro dovoz materiálů
  • průběžné sledování stavu zásob dle cílů stanovených závodem

POŽADAVKY:

  • min. 2 roky praxe jako referent logistiky ve výrobním prostředí
  • znalost práce v SAP podmínkou
  • znalost AJ výhodou

BENEFITY:

  • 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba (dle pozice)
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,– Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,– Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,– Kč
  • stravenky v hodnotě 100,– Kč
  • permanentky na kulturní a sportovní
  • pozornost 1.000,– Kč při odchodu do důchodu
  • slevové kupóny
  • jazykové kurzy

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Raspenava
  • NOVUS Česko s.r.o.
  • 35 800 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Liberec
  • ANTALON s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Liberec
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Liberec
  • Alfa stavby Liberec s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Turnov
  • KERI a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Přepeře, Semily
  • Rien Turnov, a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Semily
  • FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s…
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Semily
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Lomnice nad Popelkou
  • TM ELITEX s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Mnichovo Hradiště
  • Malyra s.r.o.
  • 27 000 – 29 000 Kč
  • Boseň
  • Agarden rostliny s.r.o.
  • 35 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna

4 P & P, spol. s r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, O2 Czech Republic a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Minit, s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Motopoint, a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, 21 Consult Group s.r.o., Partners Financial Services, a.s., CoorsTek Advanced Materials Turnov s.r.o., Project A plus, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVUS Česko s.r.o., VOJTELLA o.p.s., Statutární město Jablonec nad Nisou, PlaBio s.r.o., Zdeněk Šmíd, Liberecký kraj, ANTALON s.r.o., EUROSCOUT s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., Controlling INVEST, spol. s r.o., DTZ s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., Alfa stavby Liberec s.r.o., SYBAN, s.r.o., Pavel Dolejš, Wassa logistic s.r.o., HOYA Lens CZ a.s., PM Turnov s.r.o., KERI a.s., Rien Turnov, a.s., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., VZDUCHOTECHNIK, s.r.o., FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o., W. Wülfing CZ s.r.o., Neupharm, s.r.o., TM ELITEX s.r.o., Malyra s.r.o., Agarden rostliny s.r.o., SAP Mimoň spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Rytec / Rytkyně, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Manager, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Jablonec nad Nisou, Celá ČR, Liberec, Turnov, Raspenava, Stráž pod Ralskem, Ohrazenice, okres Semily, Přepeře, okres Semily, Chrastava, Semily, Dětřichov, okres Liberec, Lomnice nad Popelkou, Mnichovo Hradiště, Boseň, Ralsko

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ benefit benefity Bor doba důchod ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou komunikace kurz kurzy nad Nisou náplň práce narození plat plnění pozice práce pracovní pracovní doba práva praxe prostředí pružná pracovní doba příspěvek sledování SOU spolupráce sport správa stravenky zdraví zkušenosti znalost životopis cíl dítě dovolené firmy jazyk kov kulturní logistik logistika materiál náplň obor opravy PR problém program pružná případ rok řešení řešení problémů stav výrobní zákazník závod zkušenost