Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Hledáme uchazeče z oboru elektro • možnost ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Novosedly 238, Novosedly, okres Břeclav, 691 82
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Zahraniční, stabilní společnost zabývající se výrobou výměníků do různých odvětví průmyslu, sídlící na Jižní Moravě.

Náplň práce:

Jako zástupce vedoucího údržby zajišťuje, aby práce údržby a opravy byly zcela bezpečné, efektivní a včasné.
Pomáhá členům týmu s technickými problémy a kontroluje jejich práci. Sleduje a zaznamenává spotřebu času, materiálu a dalších zdrojů, používaných pro účely inventarizace.
Má na starosti sklad údržby a celý proces s ním spojený.

Základní odpovědnosti:

  • Řízení skladu.
  • Objednávání náhradních dílů a spotřebního materiálu v SAP.
  • Řízení reklamací dodavatelů.
  • Spolupráce s oddělením nákupu na denní bázi.
  • Koordinace a řízení preventivní údržby a oprav externími firmami.
  • Koordinace a správa instalací (elektro, vzduch, technické plyny atd.)

Co od Vás očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb. - výhodou, může být i neplatná
  • Pneumatika a hydraulika.
  • znalost angličtiny výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost ubytování
  • motivační mzdové ohodnocení od 35 000Kč
  • multisport karta
  • týdenní zálohy na mzdu v hotovosti
  • 5 týdnů dovolený

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Kyjov, Hodonín
  • ILABO, spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • České Budějovice
  • TKP geo s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. ledna
  • Chrastava
  • T E R I E R , s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 1. prosince
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.

O2 Czech Republic a.s., CPI Moravia Books s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o., MND Drilling & Services a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO, JULI Motorenwerk, s.r.o., TAM KOVO s.r.o., Karotáž a cementace, s.r.o., ILABO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Brno, Pohořelice, okres Brno-venkov, Břeclav, Brumovice, okres Břeclav, Znojmo, Modřice, Čejč, Lužice, okres Hodonín, Kyjov, okres Hodonín, Moravany, okres Brno-venkov, Pavlice, Hodonín

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

AJ Bor den elektro EU event firma hledám hodnocení HR možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení plat práce práva reklama řízení sklad společnost spolupráce sport správa stabilní týden ubytování uchazeč vedoucí vzdělání zástupce znalost bezpečné člen díl externí jižní karta koordinace materiál motivační mzdové náplň obor oddělení opravy PC PR problém proces průmysl technické technický tým zahraniční zdroj