Hledáme lidem práci Manpower

Šance pro absolventy v oboru elektro!!!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš zajímavou a perspektivní práci na HPP nebo jako OSVČ s min. mzdou 30 000 Kč/měs. v oblasti elektro? Chceš si přizpůsobit pracovní dobu dle toho jak Ti to vyhovuje? Kromě mobilního telefonu, pracovního oděvu Ti ještě po zapracování dáme k dispozici služební automobil !!! Ano, čteš dobře. A ještě k tomu všemu si vyzkoušíš práci na moderních technologiích. Nemusíš mít praxi, stačí být vyučen nebo SŠ s maturitou v oboru elektro silnoproud nebo slaboproud a mít elektro vyhlášku 50/78 Sb. a ŘP sk. B.

Popis pozice:

Realizace elektroinstalací rodinných domů a bytů

Profil kandidáta:

Výuční list nebo SŠ s maturitou obor elektro silnoproud nebo slaboproud

Vyhláška 50/78 Sb.

Řp. sk. B

Základní znalost práce na PC, MS Office - základy

Praxe není podmínkou

Znalost cizího jazyka výhodou, není požadována

Samostatnost, ochota se vzdělávat, spolehlivost a zájem o dlouhodobou spolupráci, zručnost

Nabízíme:

HPP i OSVČ v lokalitě Praha 4 - Kunratice

Pružná pracovní doba v rozmezí 7:00 - 17:00, ve výjimečných případech noční a víkendy

Příplatky za směnnost dle dohody

Benefity: Mobilní telefon, pracovní oděv, po zapracování služební automobil

4 týdny dovolené

Zajímavá a různorodá práce na moderních technologiích

Možnost profesionálně růst

  • České Budějovice
  • TKP geo s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. ledna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Oblastní charita Ostrov
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. června
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Břevnov, Praha
  • PICCOLO MONDO, spol. s r.o.
  • 13 400 – 15 000 Kč
  • Staré Město, Praha
  • Ploberger s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Vodňany
  • A. Pöttinger, spol. s r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Klášterec nad Ohří
  • ZKL Tech - Tools, a.s. - v likvidaci
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Svitavy
  • DOSON AZS s.r.o.
  • od 75 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

absolvent AJ auto automobil benefit benefity Bor doba elektro IT kandidát Kunratice Luže mobil Most možnost náplň práce oděv Office plat pozice práce pracovní pracovní doba Praha praxe pružná pracovní doba příplatky růst samostatnost služební služební auto telefon víkend znalost Zruč dny dohody dovolené jazyk list mobilní náplň oblast oblasti obor PC PR profi pružná případ technolog týdny zájem