Zástupce/zástupkyně vedoucí

Živanice
do 21.300 Kč
Plný úvazek

Nástup dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE:
Zastupování vedoucí/ho prodejny v době nepřítomnosti
Spolupráce na řízení provozu prodejny
Obsluha zákazníků, práce na pokladně
Doplňování a kontrola zboží, udržování pořádku
Spolupráce při objednávání zboží a inventurách
Zajištění plynulého provozu a plnění obchodních cílů
Kontrola kvality a čerstvosti zboží
POŽADUJEME:
SŠ vzdělání obchodní – výhodou
Zkušenosti v maloobchodě, ideálně i s vedením směny – výhodou
Zodpovědnost, spolehlivost a organizační schopnosti
Příjemné vystupování a chuť pracovat v kolektivu
NABÍZÍME:
Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody
Odpovídající mzdové ohodnocení
Pravidelně volné neděle – vážíme si vašeho času na odpočinek
Zázemí stabilní společnosti
Věrnostní odměna
Stravenky v hodnotě 120 Kč / den
Využití podnikové chaty pro dovolenou zaměstnanců
Zaškolení a podporu ze strany vedoucí/ho

Zaujala Vás naše nabídka?
Zašlete nám svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář.
Děkujeme za Váš zájem – všechny zaslané životopisy pečlivě posoudíme a vybraným uchazečům se ozveme s pozvánkou k osobnímu pohovoru.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (do 15:30 každý pracovní den).

Sídlo firmy

JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích
17. listopadu 235
530 02 Pardubice

IČO: 00032166
Datová schránka: hspdqsy
Další informace:
GPS: 50.032816673774,15.769979277736,
S-JTSK: -647802.82 -1061345.14, RUIAN: 7692731

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

CRI ameba.eu, s.r.o. | CRI ameba.eu, s.r.o. | Bylany Bylany
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
DSA a.s. | DSA a.s. | Hradec Králové Hradec Králové
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Choceň Choceň
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jan Holínka, FLEXIMA s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DSA a.s., Grafton Recruitment s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Albert Česká republika, s.r.o., RKO GROUP a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., ACP Engineering s.r.o., Lázně Bělohrad a.s., Věra Pietrasová, Jakub Valeš, Bauch, Navrátil s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JOBSTART s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Modivo Czech, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Office manager, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Barista / Baristka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Masér / Masérka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Dělník / Dělnice, Projektant / Projektantka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Manažer / manažerka kvality, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), IT ředitel / ředitelka (CIO), Kontrolor / Kontrolorka, Technik / technička ve strojírenství, Vedoucí pracovník / pracovnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hradec Králové, Pardubice, Bylany, Chrudim, Vysoké Mýto, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Čáslav, Vysočina, Lázně Bělohrad, Dobšice, okres Nymburk, Poděbrady, Nové Město nad Metují, Kostelec nad Orlicí, Choceň, Nymburk, Nový Bydžov, Zelené Předměstí, Pardubice, Pražské Předměstí, Hradec Králové, Žiželice, okres Kolín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

nabídka zájem zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT