Pomocná síla do kuchyně

Lokalita Sobotín
Firma Marie Hrochová

Co od Vás očekáváme:

Do našeho provozu hledáme novou pracovní posilu na pozici Pomocná síla v kuchyni. Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 8–22 hod.
Náplň práce:
mytí nádobí
pomocné kuchařské práce (příprava zeleniny)
úklid kuchyně
Požadujeme
Praxi v práci v kuchyni
Zdravotní průkaz
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Karlova Studánka
  • Horské lázně Karlova Studánka, státní…
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Kavková Radka
Zveřejněno: 18. října
  • Nejdek
  • Dělník/závozník
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 19. října

HOBRA - Školník s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., FORTEX - AGS, a.s., ManpowerGroup s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, TDK Electronics s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TextilEco a.s., SH Job Partners s.r.o., Styrotrade, a.s., HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o., Vision Travel s.r.o., Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik, HANAKOV, spol. s r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., STROJÍRNA NOVOTNÝ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., SNĚŽNÍK , a.s., Hotel Helios s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., WOODY MILL s.r.o., Alena Skřivánková, Marek Hanák, Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., Probační a mediační služba, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Comac jobs s.r.o., Bc. Jakub Albrecht, Jobs Contact Personal, s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Markmont, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., O.K. solution, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Armádní Servisní, příspěvková organizace, McDonald`s ČR spol. s r.o., Jiří Geisler, Drevos obaly s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., VNT electronics s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Litovel, Olomouc, Šumperk, Hanušovice, Rýmařov, Bělá pod Pradědem, Karlova Studánka, Staré Město, okres Šumperk, Šumvald, Hrabová, Zábřeh, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Dolní Morava, Lipová-lázně, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Jeseník, Bruntál, Uničov, Mohelnice, okres Šumperk, Loštice, Těchonín, Šternberk, Moravský Beroun, Lanškroun

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

den doba e-mail hledám náplň práce práce pracovní pracovní doba telefon týden zdravotní kontakt náplň pomoc PR příprava síla v práci