Hledáme lidem práci Manpower

Java Developer pro největší SW dům - homeoffice

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou pracovní výzvu a profesní posun ve Vaší kariéře?
Láká Vás možnost homeoffice a práce na zajímavých projektech veřejné zprávy?

Staňte se Java developerem v jednom z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě.

Využijte příležitost získat perspektivní zaměstnání v Českých Budějovicích v rychle se rozvíjející společnosti, která drží krok s nejnovějšími trendy a posune Vás ve Vaší kariéře mílovými kroky dopředu.

Systémy společnosti jsou nasazeny zejména ve společnostech zabývajících se distribucí energií, ale i u významných zákazníků z oblasti statní správy a samosprávy v České republice i zahraničí.

Popis pozice:

- práce v týmu na rozsáhlých projektech v oblasti Geografických informačních
  systémů (GIS) a systémů pro správu majetku (Asset management)
- vývoj moderních JAVA EE aplikací
- komunikace s vývojovým týmem a projektovým manažerem

Profil kandidáta:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- zkušenost s programováním v jazyce Java
- zkušenost s implementací aplikační logiky v Java EE - SOA, RESTful Services,
   WebServices - výhodou
- znalost SQL, výhodou zkušenosti s databázemi PostgreSQL, Oracle
- výhodou angličtina na komunikativní úrovni
- schopnost týmové spolupráce, samostatnost, proklientský přístup, motivace k
   dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost vůči novým technologiím
- flexibilita

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
- příjemné pracovní prostředí
- širokou škálu firemních školení
- příležitost pro vlastní odborný rozvoj
- nástup je možný ihned

  • České Budějovice
  • Golemos s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. března
  • Ostrava
  • SDE Software Solutions, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. července
  • Praha
  • Hays Czech Republic, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 20. července
  • Mariánské Lázně
  • OLYMPIA Hotel, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Rakousko
  • Bombay Express s.r.o.
  • 2 500 – 3 500 €
  • Slavičín
  • Prabos plus a.s.
  • od 15 000 Kč
  • Račice, Litoměřice
  • 2JCP a.s.
  • od 22 000 Kč
  • Kutná Hora
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Ostrava
  • LEVELANT MONT s.r.o.
  • od 16 280 Kč

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ angličtina benefit Bor data developer hodnocení HR IT kandidát komunikace kurz kurzy management manažer Most motivace možnost náplň práce Office ohodnocení paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění rozvoj samostatnost sick day SOU společnost společnosti spolupráce sport školení telefon trendy vzdělání vzdělávací kurzy zahraničí zaměstnání zkušenosti znalost databáze dovolené finanční firemní geografický informační Java jazyk náplň oblast oblasti odbor odborné odborný penzijní PR profesní profi program projekt projektový příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup rok schopnost správy střední systém systémy technické technolog trend tým vzdělávací kurz zákazník zkušenost