Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - český jazyk

Cheb
do 38.360 Kč

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 2258/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) – po zapracování možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Platové ohodnocení: od 38.360,– Kč (12. platová třída, konkrétní výše platu dle započitatelné praxe). Náplň práce: komplexní vzdělávací a výchovná činnosti v předmětu český jazyk. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, chuť se dále vzdělávat a učit se nové věci, přirozený zájem o práci, dobré komunikační dovednosti. Nabízíme: po zkušební době osobní ohodnocení, k dispozici mobilní telefon a notebook, 40 dní dovolené (320 hodin), zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvky na společenské, sportovní a další vyžití), další možnost vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat denně 8:00–15:30 h) anebo e-mailem.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

na dobu neurčitou na dobu určitou zájem