Marketingový specialista/ka - senior

Karlovy Vary
35.000 – 55.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Kokiska s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

Kontakt: Friedlová Martina, tel.: Zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Máte zkušenosti s online marketingem, orientujete se v datech a hledáte prostředí, kde můžete přemýšlet strategicky i vidět výsledky své práce? Hledáme samostatnou a zkušenou posilu, která pomůže posunout náš marketing dál.

Jsme Kokiska, česká e-commerce firma s rodinnou atmosférou. Už 15 let prodáváme vybavení pro domácnost a zahradu a v posledních letech jsme úspěšně rozšířili sortiment o fitness značku Gorilla Sports. Působíme nejen v Česku, ale také v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Pracujeme v moderních kancelářích v Karlových Varech – v týmech o velikosti 2–6 lidí, s přirozenou kulturou spolupráce, neformální komunikací a reálným dopadem na výsledky firmy.

Co Vás u nás čeká?
Kompletní správa a optimalizace marketingových kanálů – Google, Meta, Favi, Biano, Heureka, Zboží.
Samostatné plánování a vedení kampaní – od strategie po realizaci.
Práce s GA4 – vyhodnocování výkonu, zpracování dat, návrhy zlepšení.
Reportování výsledků a prezentace přehledů vedení.
Přicházení s inovacemi – vítáme nové nápady, technologické trendy i efektivní zjednodušení.
Spolupráce na tvorbě marketingové strategie značek a dlouhodobém zlepšování výkonnosti.
Koho hledáme?
Máte za sebou pár let zkušeností v oblasti online marketingu, ideálně v e-commerce.
Ovládáte nástroje jako Google Ads, Meta Ads a GA4 na pokročilé úrovni.
Rozumíte číslům – umíte analyzovat data, vyhodnocovat kampaně a navrhovat změny.
Jste samostatní, spolehliví a pečliví, dokážete si nastavit priority a dotahovat věci do konce.
Český jazyk zvládáte perfektně, angličtina na komunikativní úrovni.
Neztratíte se v Canvě, Gemini, ChatGPT ani v dalších moderních nástrojích.
Co nabízíme?
Skutečnou možnost ovlivnit směřování marketingu a přinášet viditelné výsledky.
Velký prostor pro samostatnost, odpovědnost i vlastní iniciativu.
Tým, kde se věci řeší napřímo a bez zbytečné hierarchie.
Moderní kanceláře v Karlových Varech, kde pracujeme převážně osobně – homeoffice je možný po dohodě v nutných případech.
Občerstvení zdarma, stravenkový paušál, odměny za mimořádné výkony.
Neformální, ale velmi výkonné prostředí – bez korporátních překážek.
Výše odměny?
Zajímají nás Vaše zkušenosti i očekávání. Výši odměny stanovíme individuálně – nebojte se sdílet vlastní představu.
Kdy a jak?
Pozici chceme obsadit co nejdříve – ale rádi si na toho pravého/tu pravou počkáme.
Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám prosím životopis (a případně pár řádků o sobě). Rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání.
občerstvení, sick days, teambuilding, vzdělávání, home office, stravenkový paušál

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

nabídka zkušenost