Technolog / Technoložka Výroby

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Meziměstí
Firma PROMA REHA, s.r.o.
Mzda 25.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu – zaměstnance na pozici TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA VÝROBY. Hlavním úkolem bude tvorba, návrh a optimalizace technologických/výrobních postupů.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned.

Náplň práce: tvorba a návrh nových, udržování a optimalizace stávajících, technologických/výrobních postupů, ověřování jejich zavedení do výroby, vše dokumentovat vytvářením a vedením potřebné dokumentace, zajištění a koordinace změn, technologických/výrobních postupů, včetně kompletní aktualizace příslušné dokumentace, neustálá optimalizace technologických/výrobních postupů, stanovení způsobů jejich uspořádání a to za účelem snižovaní nákladů a zvyšovaní kvantity a kvality produkce, koordinace a zajišťování technologické přípravy výroby a komunikace s konstruktéry, zajišťování technologické přípravy a specifikace množství a druhů materiálů, specifikace nových nástrojů a zařízení a analýza nově navrhovaných změn, řešení nápravných opatření, minimalizování chyb ve výrobě, zpracování podkladů pro tvorbu kalkulací k vyráběným dílům (časové normy), tvorba cenových kalkulací.

Požadavky: SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství – strojírenská technologie výhodou), zkušenost v oblasti strojírenství podmínkou na obdobné pozici, perfektní orientace ve výrobní dokumentaci (čtení, tvorba), silná osobnost, smysl pro odpovědnost a týmového ducha. Výhodou je: orientace v IS Helios, praxe s programy pro 2D a 3D modelace, znalost technologie svařování, znalost AJ.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru, profesionálně vybavené oddělení konstrukce technologie, možnost seberealizace a podílení se na růstu v dynamickém oboru, odpovídající finanční ohodnocení, podporu kolegů, příspěvek na stravování.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář , tel.č.: +0 zobrazit tel. číslo a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena