Pomocné Práce, Údržba Budov

  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
dnešní
  • 27 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 25. března
  • Jičín
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března

HOBRA - Školník s.r.o., Dominik Mervart, HOFMANN WIZARD s.r.o., Ammann Czech Republic s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Wellness Hotels4U s.r.o., EVROPA realitní kancelář, JASTAV, spol. s r.o., Josef Lojek s.r.o., Go Digital! s.r.o., ZETKA Strážník a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh, Lohmann & Rauscher, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., RKO GROUP a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Česká spořitelna, a.s., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., Základní škola Poniklá, příspěvková organizace, Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., C.S.CARGO a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., EQUANS Services a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Pravé hořické trubičky, s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., NAVATEL a.s., HARMONY CLUB HOTELY, a.s., Felicity Hotels s.r.o., Zotavovna Vězeňské služby České republiky Přední Labská, RIGHT INDICADA s.r.o., CELOP s.r.o., Green Center s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ARIES, a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., PRECYS s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., HR Direct s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRYTUR, spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., SFS Group CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Logistik / Logistička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Zedník / Zednice, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Dvůr Králové nad Labem, Liberec, Mladá Boleslav, Nové Město nad Metují, Turnov, Špindlerův Mlýn, Jičín, Příšovice, Hradec Králové, Studenec, okres Semily, Roztoky u Jilemnice, Stará Paka, Jilemnice, Nová Paka, Vrchlabí, Poniklá, Semily, Miletín, Trutnov, Harrachov, Cerekvice nad Bystřicí

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.