Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Začni svou kariéru ve strojírenství. Zaučení, bonus 40 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Cheb
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.600 – 35.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

  • Ruční opracování litinových odlitků broušením, řezáním, eventuálně tyskaním
  • Vizuální kontrola opracovaných dílů a vzhledová úprava odlitků
  • 8 hodinové směny (R-O-N)

Místo výkonu práce: Hazlov

Co od Vás očekáváme:

  • Ochota pracovat na směny
  • Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • Praxe je jen výhodou, na vše tě zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁBOROVÝ BONUS 40 000 Kč
  • Hodinová mzda s postupným navyšováním (1. měsíc 150 Kč/hod, 2. měsíc 160 Kč/hod, 3. měsíc 170 Kč/hod)
  • Výkonnostní prémie až 4 400 Kč
  • Prémie od mistra až 2 000 Kč
  • Možnost firemní dopravy za zvýhodněnou cenu (Sokolov, Františkovy Lázně, Cheb, Habartov, Plesná, Krajková, Vojtanov)
  • Dotované stravování (závodní jídelna)
  • 25 dní dovolené
  • Kariérní růst
  • Mzda i 35 500 Kč

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Františkovy Lázně
  • BIG association s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bukovany, Sokolov
  • Obec Bukovany
  • 21 300 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Březová, Sokolov
  • BOFILLEX s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • SUAS Technology s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Svatava
  • Svatavské strojírny s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Nové Sedlo, Sokolov
  • AMT s.r.o. Příbram
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • Invia.cz, a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. července
  • Praha
  • KURÝR PRAHA s.r.o.
  • 28 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. prosince
  • Zábřeh
  • HDO, spol. s r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 27 200 – 31 200 Kč
  • Nové Strašecí
  • LOSL s.r.o.
  • od 32 000 Kč

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ bonus Bor event Františkovy Lázně Habartov Cheb IT kariérní růst kraj lázně měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce nová nové okolo Plesná postup práce praxe růst směny Sokolov stravování úprava výkon zdravotní zdravotní stav bar díl dovolené firemní kariérní kontrola kov místo výkonu práce náplň opravy PR prémie ruční stav stroj strojírenství vizuál vizuální výkonnost závod