Hledáme lidem práci Manpower

Five-star hotel needs Assistant HR Manager!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do you want to become a part of a multinational team in the heart of Prague?

Are you ready to take responsibility for the hotel team?

Do you have excellent communication skills and HR background?

One of the world´s best hotel brands is looking for an Assistant Human Resources Manager.

Popis pozice:

What would your tasks be?

  • provide specialized HR support to all departments to achieve the hotel‘s business objectives
  • adhere and keep up to date with local legislation affecting HR
  • manage the recruitment process in cooperation with the HR and take care of the whole team
  • complete day to day personnel administration in response to requests and action plans
  • assist, develop, implement and adhere to Company a Hotel HR policies and be responsible for all HR administration procedures in accordance with hotel and legal requirements

Profil kandidáta:

  • Fluent in Czech and English Language
  • Good knowledge of the Czech Labor Code and related policies
  • Perfect organization skills and outstanding interpersonal skills
  • EU working permission needed

Nabízíme:

Because our employees always give a little more than everyone else, we also like to give something back:

  • Signing in bonus in the amount 10 000 CZK for all new colleagues
  • Relocation bonus in the amount 2 500 CZK for all new colleagues relocating from abroad
  • Free accommodation – all new colleagues relocating from abroad will be offered 2 months
  • Public transportation – the hotel will contribute 50% of the amount
  • MultiSport Card – because we want you to be healthy
  • „My Day“ – five days off per year
  • Meal Wallet – every colleague is entitled to have a meal voucher for every shift
  • Birthday lunch – all colleagues celebrating a birthday in a particular month will receive an official invitation from HR
  • Guest Experience Program – new colleagues can spend a free night in a hotel during the first year of employment
  • Uniform and work footwear – hotel contribution
  • Training and development – hotel focuses on further training and development of its employees, so you feel confident and supported doing the job

Click on the button below and apply for a job today!

We can only process applications from applicants with permanent residence and/or free labour market access.

  • Praha
  • Bc. Blanka Březinová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
Nutně vás hledají
  • Braník, Praha
  • K2 moto s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Dobrovíz
  • TRANSLOGI s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Parkoviště
Zveřejněno: 28. září
  • Chlumčany, Plzeň-jih
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • od 21 480 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Kolín
  • Jan Volenec
  • 35 000 – 40 000 Kč

Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., Lagerris a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Crocogarden z.s., Talentinno s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Osobní trenér / trenérka, Trenér / Trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Libuš, Praha 4 - Krč, Praha 7 - Holešovice, Praha 1 - Staré Město

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

bonus Bor business CZK den EU HR IT job kandidát manager pec policie pozice Prague RECRU SOU sport assistant brand employee hotel human resource human resources PR proces profi program