Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - 107, 60 Kč + nadstandardní příplatky

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jednoduchá práce s volnými víkendy? Tak se pracuje u nás!

U nás získáš měsíční mzdu okolo 24 000 Kč a navíc, pokud budeš dojíždět 20 km a víc, tak i příspěvek na dojezd do práce!

A to není všechno, u nás dostaneš fakt nadstandardní příplatky a k tomu i příplatek za odpolední směnu.

Zdá se ti to jako práce snů?

Přesvědčíme tě, že i práce operátora výroby může být zajímavá a to nejen samotnou prací, ale i FINANČNĚ!

Získej lepší zaměstnání, než máš nyní! Stačí když nám pošleš svůj životopis a vše ostatní už nechej na nás! Zajistíme ti prohlídku pracoviště, ať dopředu víš do čeho jdeš a když budeš chtít tak také nástup můžeme zajistit téměř ihned :)

Popis pozice:

U nás se jedná o obsluhu výrobních strojů pro výrobu komponentů do automobilových klimatizací

- práce vhodná, jak pro muže, tak ženy, vše ti detailně ukážeme při prohlídce provozu
- směny pouze od pondělí do pátku (7,5 hod. - týden noční 22:30-6:30, týden odpolední 14:30 -22:30, týden ranní 6:30-14:30) a VÍKENDY MÁŠ SAMOZŘEJMĚ VOLNÉ

Profil kandidáta:

- ochotu práce na 7,5 hod směny v režimu - týden ranní, týden odpolední a pak týden noční - s volnými víkendy

Nabízíme:

výdělek 24 - 25000 Kč (107,60 Kč/hod. + průměrně až 44 Kč/hod. hodinový příplatek, tj. min. 7500 Kč jen na příplatcích) = máme totiž extra měsíční bonus + NOVĚ DOCHÁZKOVÝ BONUS 900 Kč/měsíc a samozřejmostí jsou i příplatky za odpolední 17,50 Kč/hod. a noční směnu 18 Kč/hodinu)
+ za případný přesčas přes týden 35% příplatek, víkendový přesčas 50% příplatek
- nabízíme také smlouvu na hlavní pracovní poměr s možností přestupu do kmene
- dotovanou dopravu do práce - platí při dojezdu nad 20 km 500 Kč/měsíc, nad 30 km 1000 Kč/měsíc, nad 40 km 1500 Kč
- moderní a čisté pracovní prostředí
- dotované stravování

  • Nymburk
  • Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
  • Nymburk
  • Lázně Bělohrad
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Radim, Jičín
  • 7 000 – 11 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vysočany, Praha
  • Solitea Business Solutions s.r.o.
  • Kněžmost
  • Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plandry
  • STAALBOEK s.r.o.
  • od 125 Kč / hod
  • Jablonec nad Nisou
  • POWERFULL CAR, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Praha
  • A & H Invest Czech s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Jihlava
  • TT Klávesnice, a.s.
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Ludgeřovice
  • HP trend, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Kněžmost
  • 23 000 Kč

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ auto automobil bonus den hlavní IT kandidát měsíc mobil Most možnost náplň práce NDA okolo operátor plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí přesčas příplatek příplatky příspěvek režim směny SOU stravování týden vhodná víkend výdělek zaměstnání životopis dar kov měsíční náplň navíc operátor výroby Ostatní poměr PR profi případ standard stroj výrobní výroby