Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny elektroúdržby - jen ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šternberk
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro největšího tuzemského výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku hledáme zkušeného Vedoucího týmu elektrikářů a elektro údržbářů. Náplň práce: - Řízení týmu údržbářů elektro a elektrikářů - Zajištění chodu a oprav elektro zařízení - Zodpovědnost za provádění plánované preventivní údržby Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech - Roční odměny (bonusy) - Náborový příspěvek ve výši 25 000,-Kč - Nadstandardní příplatky za směnnost, za práci v noci a o víkendech - Příspěvek na dojíždění do zaměstnání - 25 dnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění až 500Kč/m - Dotované stravování v areálu společnosti - Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs) Požadujeme: - SOU/SŠ elektrotechnického směru - Min. § 6 vyhl. 50/1978 Sb. podmínkou - Praxe v oblasti elektroúdržby - Zkušenost s řízením týmu - Organizační schopnosti, aktivní přístup - Uživatelská znalost PC - ŘP Sk. B

  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března

ARAKO spol. s r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jiří Geisler, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., Skanska a.s., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., MedicProgress, a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, ZLKL, s. r. o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., M E T E C H  s.r.o., Miloslav Ševčík, Lead - HR Services s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Opava, Úsobrno, Olomouc, Šternberk, Uničov, Hlubočky, Velká Bystřice, Litovel, Šumvald, Hněvotín, Rýmařov, Tršice, Loštice, Dolní Újezd, okres Přerov, Potštát, Věrovany, Bruntál, Prostějov

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ bonus bonusy Bor dění elektrikář elektro event hledám hodnocení nábor náplň práce NDA odměny odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plat pojištění práce praxe příplatky připojištění příspěvek řízení směny SOU společnost společnosti stravování uživatelská znalost vedoucí víkend zaměstnání znalost areál dar dovolené finanční materiál na pracovišti náborový náplň oblast oblasti odměna organizační schopnost organizační schopnosti PC penzijní PR přístup roční schopnost schopnosti směna standard technické tým uživatel zkušenost