Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Obchodní manager/managerka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 100.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

O nás

GLOBE INVEST, spol. s r.o.
Zabýváme se poradenstvím s tarify a konzultací pro klienty O2 i firemní zákazníky.

Náplň práce:

• zastupování O2 v terénu
• komunikace, prodej služeb O2 u nových i stávajících zákazníků
v přidělené lokalitě.

Co od Vás očekáváme:

• SŠ vzdělání
• nadšení pro obchod a produkty O2
• schopnost naslouchat, objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky
• příjemné vystupování, komunikativnost
• uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

• HPP na dobu neurčitou
• služební automobil
• notebook
• mobilní telefon
• připojení k internetu
• zvýhodněné tarify pro soukromé účely

Lokalita: Vysočina

Platové rozmezí: 35 000 – 100 000 Kč

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 46 500 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Ústí nad Labem
  • Michaela Hamplová, DiS.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. června
  • Běchovice, Praha
  • Andrea Sýkorová
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ARAMARK, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., Nekupto s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TESCOMA s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ID Retail Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MIPOPLAST s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu

Celá ČR, Jihlava

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ auto automobil den EU IT komunikace Luže manager mobil na dobu neurčitou nabídky náplň práce obchodní plat poradenství práce služební služební auto SOU tarif tarify telefon vzdělání znalost firemní lokalita mobilní na dobu náplň obchod PC PR prodej příjemné řidič schopnost uživatel zákazník