Volné místo ve firmě TEDi obchodní s.r.o.

Brigádnik (DPP/DPČ) v prodejně TEDi - Plzeň (Ž/M)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč), dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Plzeň
Firma TEDi obchodní s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

TEDi obchodní s.r.o.

Považujeme se za zásobovatele blízkého rodině, který se prezentuje nejen ve velkých městech, ale i ve venkovních regionech. Od roku 2004 nabízíme produkty každodenní spotřeby, dárkové a dekorační zboží, hračky a psací potřeby, ale i zboží na oslavy, potřeby pro kutily a drogerie. Společnost TEDi dokazuje, že se dobré ceny, kvalita, nepřetržitá angažovanost a pestrá nabídka nevylučují.

TEDi je sympatická maloobchodní síť prodejen se smíšeným zbožím. Založena byla v květnu 2004 v Dortmundu v Severním Porýní-Vestfálsku, kde je také její sídlo. Filiálky nabízejí výrobky každodenní spotřeby, ale také dárkové a dekorační předměty, hračky a psací potřeby, jakož i párty výrobky, výrobky pro domácnost a drogistické zboží.
Společnost TEDi je důkazem toho, že férové ceny, dobrá kvalita, udržitelná angažovanost a rozmanitá nabídka se nevylučují.
TEDi nabízí své zboží v zemích: Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Polsko, Itálie, Španělsko, Slovensko a od roku 2020 už i v České republice, kde máme otevřeno aktuálně 39 prodejen a budeme se nadále výrazně rozšiřovat. Spolu tvoříme síť více než 2.550 poboček a dále se rozšiřujeme.

Náplň práce:

  • příprava prodejní plochy
  • vybalování a prezentace zboží
  • úklidové práce

Co od Vás očekáváme:

Baví Tě práce v obchodě? Pokud ano, tak si ten správný člověk do našeho týmu!
nebo
V obchodě si jako ryba ve vodě? tak neváhej a přidej se k nám!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti
  • Skvělou možnost přivýdělku
  • Pracovní doba dle dohody
  • Pestrou a kreativní práci v sympatickém a nápomocném kolektivu
  • Denní bonus k cestovním náhradám v případě služební cesty
  • Stravenkový paušál 107 Kč/ den (v případě odpracováni aspoň 3 hodin / den)
  • Příplatky při práci o víkendu
  • Hodinová mzda 135 Kč brutto

  • Plzeň
  • Porto MMXVII s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Plzeň
  • POTON s.r.o.
  • 18 900 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Plzeň
  • HAIDUONG FOODS s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Pardubice
  • PROFI EMG s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 19. září
  • Lanškroun
  • Toan Vu Manh
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • České Budějovice
  • KODE C.B. s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Jihlava
  • Autoservis Stratil s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 10. října

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ACETEX s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., NOVIS reality s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Jezdecká stáj Radčice, z.s., POTON s.r.o., Miroslav Zíka s.r.o., Michal Mihalec MIHOSTAV s.r.o., HAIDUONG FOODS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Logistik / Logistička, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

ATS bonus činnost den doba dohoda dohoda o pracovní činnosti dohoda o provedení práce DPČ DPP HR IT kvalita Luže možnost mzda nabídka náplň práce Německo nová obchodní paušál plat Plzeň práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní doba příplatky Rakousko služební společnost stravenkový paušál vedení víkend cestovní cesty činnosti dohody kolektiv kov kreativní náplň obchod pomoc PR prezentace prodej prodejní případ příprava rok sever severní tým výraz