Řidič na rozvoz zboží zákazníkům BRNO

Lokalita Brno-město
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušené řidiče skupiny B ,výhodou C

Co budete dělat:

  • Rozvážet zákazníkům zboží objednané v internetovém obchodě až do jejich domova
  • Zodpovídat dotazů zákazníků a řešit případné stížnosti
  • Příprava automobilu na provoz
  • Platba zboží pomocí terminálu
  • Evidence dodacích listů a platebních dokladů.

Požadujeme:

  • Do 3 trestných bodů na kartě řidiče
  • Zkušenosti s řízením dodávky výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (min.24 měsíců)
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Odolnost proti stresu

Nabízíme:

  • DPČ na dobu neurčitou
  • Mzda 112 Kč/hod
  • Stravování na pracovišti
  • Pracovní oděv

  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. dubna
  • Nedakonice
  • BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r…
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Čížkov, Plzeň-jih
  • Řeznictví a uzenářství Herejk s.r.o.
  • 13 350 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Praha
  • MSG Professional s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 10. března
  • Frýdek-Místek
  • QUICK CREDIT s.r.o. v likvidaci
  • od 60 Kč / hod
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Celá ČR
  • ARCAS s.r.o.
  • Olomoucký kraj
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Praha
  • ARBES Technologies, a.s.

VECHRA Expres, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., Lead - Project Advices s.r.o., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Horavia s.r.o., HELICAR a.s., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Tuřany, Brno, Slatina, Brno

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

auto automobil Brno den domov DPČ EU evidence hledám IT měsíc mobil mzda na dobu neurčitou náplň práce oděv plat práce pracovní rozvoz řízení stravování stres zkušenosti dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti list na dobu na pracovišti náplň obchod pomoc PR případ příprava řidič zákazník zkušenost