Hledáme lidem práci Manpower

SVÁŘEČ CO2 - kovovýroba

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do zavedené firmy zabývající se výrobou dílů pro jeřábnický průmysl sídlící v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici SVÁŘEČE CO2.

Popis pozice:

  • Sváření kovových dílů v souladu s technickou dokumentací.
  • Používání svářecích nástrojů a přístrojů, zodpovídání za jejich správné nastavení a používání.
  • Čištění, leštění a jiné opracovávání provedených svarů.
  • Kontrolování kvality svarů pomocí sérií zkoušek.
  • Ošetřování a udržování technického vybavení v provozním stavu.

Profil kandidáta:

  • CO2 průkaz
  • nedávná praxe v oboru
  • vyučení výhodou
  • možnost nástupu ihned

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • proplácené přesčasy
  • práci na 1-2 směny podle množství práce

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici se ozvěte emailem či telefonicky.

  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. dubna
  • Homole
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. dubna
  • Pelhřimov
  • GREATWORK s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Plzeň-jih
  • HASRA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Mladá Boleslav
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 12. května
  • Praha
  • Nevoteam s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Česká Lípa
Zveřejněno: 6. června
  • Slavičín
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
Zveřejněno: 11. srpna
  • Liberec
Zveřejněno: 16. srpna
  • Bakov nad Jizerou
Zveřejněno: 19. září
  • Otrokovice
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
Zveřejněno: 21. září
  • Brno
  • Dekameron CZ s.r.o.
  • 7 600 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Vrchotovy Janovice
  • Solid Plast s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Vlašim
  • Josef Štorc
  • od 26 000 Kč

Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

České Budějovice, Litvínovice, Homole

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

AJ Bor den email hledám hodnocení IT kandidát kvality možnost náplň práce ohodnocení ošetřování pozice práce praxe přesčas přesčasy směny SOU telefon vhodné výroba díl dokument finanční firmy kov náplň nástroj obor pomoc PR profi průmysl případ stav stroj technické vybavení vyučení