Hledáme lidem práci Manpower

Montáž filtrů 2 směny Příbram 110 Kč/hod.

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy/ně do týmu.

Čistá práce v Příbrami na 2 směny.

Popis pozice:

- výroba a kompletace filtrů,

- výroba rámečků z plastu či kovu.

Profil kandidáta:

- manuální zručnost,

- spolehlivost.

Nabízíme:

- práci na 2 směny (ranní a odpolední),

- mzdu 110 Kč/hod.,

- placenou pauzu na oběd,

- práci v novém, čistém a tichém pracovním prostředí.

Máte zájem dozvědět se o pozici více?

Klikněte na tlačítko odpovědět a pošlete životopis nebo kontakt na vás.

Ozveme se vám.

Mechanik výroby

Nutně vás hledají
  • Žebrák
  • Schwarzmüller s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. března
  • Hostomice, Beroun
  • MANDÍK, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 13. března

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

hledám kandidát náplň práce nové pozice práce pracovní prostředí Příbram směny výroba Zruč životopis filtr kontakt kov náplň PR profi tým zájem