Hledáme lidem práci Manpower

Optometrista/Oční optik

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Absolvoval jsi vzdělání v oblasti optometrie nebo optiky, máš výborné komunikační schopnosti a zákaznický přístup je u tebe na prvním místě?

Pokud ano, hledáme právě tebe!

Popis pozice:

  • Měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojené s chodem optiky

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v oboru optometrie, optiky, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Chuť na sobě pracovat a vzdělávat se
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s vedením prodejny výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na stravování
  • 1x ročně brýle v jakékoliv hodnotě zdarma
  • Produkty za zvýhodněné ceny
  • Přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem
  • Možnost profesního růstu ve společnosti
  • Rodinné prostředí
  • Pracovní doba po-pá (1x za 14 dnů sobota)
  • Nástup možný IHNED

Mechanik výroby

Nutně vás hledají
  • Žebrák
  • Schwarzmüller s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. března
  • Hostomice, Beroun
  • MANDÍK, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 13. března
  • Dvůr Králové nad Labem
  • Optika Hrubá s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Kyje, Praha
  • INTEROPTIK LINDA s.r.o.
Zveřejněno: 16. února

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

administrativní administrativní práce AJ Bor den doba hledám hodnocení IT kandidát komunikace měření možnost nabídka náplň práce ohodnocení poradenství pozice požadavky práce pracovní pracovní doba prostředí příspěvek růst společnost společnosti stravování vedení vzdělání zdarma aplikace bota dar finanční komunikační kontakt náplň oblast oblasti obor PR prodej profesní profi přátelský případ přístup schopnost schopnosti tým výběr zákazník zkušenost