Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

SEŘIZOVAČ CNC l NÁSTUPNÍ BONUS l HRADEC KRÁLOVÉ

Lokalita Hradec Králové
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 35.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

HLEDÁ SE SEŘIZOVAČ/KA CNC!

Máte zkušenosti se seřizováním CNC stroje?

Nevadí Vám práce na 2 směny?

V tom případě neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • údržba a nastavování programů CNC stroje
  • sledování a kontrola výrobního procesu
  • kontrola parametrů
  • čtení technické dokumentace

POŽADAVKY:

  • SOU v technickém oboru
  • zkušenosti se seřizování CNC strojů
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost technické dokumentace

BENEFITY:

  • 25 dní dovolené
  • nástupní bonus
  • příspěvek na stravování

  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., Möbelix, SH Job Partners s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., J 4 s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., Digitronic CZ s.r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., TRIO spol. s r. o., Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, TRIKER, a.s., ALMET, a. s., A1 com s.r.o., Státní úřad inspekce práce, Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o., WELCOME GROUP s.r.o., Ašot Arturi Karapetjan, FinPrioritaas, s.r.o., Dřevo complet, s.r.o., Glatt - Pharma, spol. s r.o., WK IMPORT s.r.o., Halil Özzengin, HC electronics a.s., ARROW International CR, a.s., Kartáče Souček, s.r.o., VBI STAV CZ s.r.o., TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, Marvalex s.r.o., SV HORA s.r.o., PREFA PRODUKT s.r.o., REPOZ společnost s ručením omezeným (zkratka s.r.o.), REBENA s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Laborant / Laborantka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Chemik / Chemička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Aranžér / Aranžérka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Opatovice nad Labem, Blešno, Čeperka, Býšť

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

benefit benefity bonus Bor dokumentace HR Hradec IT náplň práce práce příspěvek sledování směny SOU stravování zkušenosti znalost dokument dovolené kontrola náplň obor PR proces program případ stav stroj technické údržba výrobní zkušenost