Hledáme lidem práci Manpower

Mistr Obrobny - 1 směna

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro strojírenskou společnost hledáme nového kolegu na pozici Mistra obrobny.
Jedná se o pohodovou práci v centru Pardubic.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

vedení 4 obraběčů a jednoho elektromechanika v jednosměnném provozu
příjem a výdej z a do skladu nářadí
komunikace s dlouhodobými zákazníky
správa skladu plynů, které se používají ke svařování
evidence docházky, příprava podkladů pro mzdy
práce v systému Hellios- vedení jednotlivých zakázek
porady s jednatelem
pracovní doba: 6:30 - 15:00 hod.

Profil kandidáta:

vzdělání nejlépe technického směru
zkušenosti s obráběním a obrobnou jsou vítány
zkušenosti s vedením kolektivu

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
stravenkový paušál 1500 Kč
smlouva hned od začátku na dobu neurčitou
práce na jednu směnu v pohodovém kolektivu
roční odměny a výkonostní bonusy

  • Krnov
  • ELFE, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Chrudim
  • Kovoobráběcí a zámečnická dílna Chrudim…
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Nekoř
  • MECAWEL spol. s r.o.
Zveřejněno: 4. října
  • Litvínov
  • BIS Euromont a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Blansko
  • ČKD Blansko Holding, a.s.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 11. září
  • Uničov
  • Industrial Machine Service s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Brno
  • EXMONT-Energo a.s.
Zveřejněno: 15. května
  • Olomouc
  • Moravské potravinářské strojírny, a.s.
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Nekoř
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
Zveřejněno: 26. prosince
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Citice
  • RECYS-MACH s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Plzeň
  • BM ČESKO s.r.o.
  • od 19 610 Kč

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ bonus bonusy den doba elektro elektromechanik EU evidence hledám iOS IT jednatel kandidát komunikace místo mistr mzdy na dobu neurčitou náplň práce nové odměny Pardubice paušál pozice práce pracovní pracovní doba práva sklad smlouva SOU společnost správa stravenkový paušál svařování vedení výkon vzdělání zkušenosti dovolené kolektiv kov místo výkonu práce na dobu náplň PR profi příprava roční směna stroj systém technické zákazník zkušenost