Nová pracovní příležitost | 28 000 Kč - lehká práce v Ostravě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou technických zařízení, hledáme do týmu kolegy a kolegyně. Máte zkušenost s prací na pozici operátor/ka? Tak neváhejte a volejte. Čeká na Vás příjemný kolektiv, příspěvky i dovolená navíc.

NABÍZÍME

  • Pravidelnou měsíční mzdu
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Motivační osobní ohodnocení a mimořádné odměny
  • Příspěvek na vlastní dopravu
  • Týdenní zálohy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 3 000 Kč
  • Odpočinkovou místnost (k dispozici káva a čaj)
  • Férové jednání koordinátora

NÁPLŇ PRÁCE

  • Jednoduché montážní práce – většinou práce v sedě
  • Práce ve třísměnném provozu – osmičky (ranní/odpolední/noční)

NAŠE POŽADAVKY

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Zkušenost s prací ve výrobě výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Sezimovo Ústí
  • KOVOSVIT MAS Machine Tools, a.s.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Zlín
  • Základní škola Zlín, tř. Svobody 868,…
  • 23 510 Kč
Zveřejněno: 14. října
  • Vyškov
  • MEDAEX - PLAST - international s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Vyškov
  • JOSEF MEYER QUALICOMP s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • České Budějovice
  • CONDUCO a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Rýmařov
  • Pavel Kročil
  • 20 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

AJ den dovolená hledám hodnocení IT job mimořádné odměny nabídka nová nové odměny odpovědnost ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní nabídka příspěvek řízení stravné telefon týden týden dovolené navíc životopis dovolené jednání kolegyně kolektiv kontakt kov měsíční mimořádné motivační navíc osobní PR pracovní příležitost příjemný příležitost případ příspěvky technický tým zkušenost