Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pomocný kuchař (Opava)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE vaříme bez náhražek.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Hodili by se nám

Budete připravovat maso pro výrobu našich pokrmů, krájet zeleninu, připravovat saláty a dezerty. Dále budete doplňovat hotová jídla do výdejních van a teplého baru, výrobky studené kuchyně do salátového baru, kontrolovat záruční lhůty, dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy HACCP. Důležitá je komunikace s ostatními kolegy za účelem hladkého běhu kuchyně.

Co vás čeká

Mimo hotovek děláme i minutky – čerstvé těstoviny, burgery, steaky a další speciality z grilu. Nástup možný od 1.9. 2019.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend (nad rámec zákona)
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst

Kuchař/kuchařka

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
  • Ranchero Food s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Tábor
  • YAOSHUN s.r.o.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • Dogan Dilek
  • 12 200 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Brno
  • BBK - GLOBAL s.r.o. - v likvidaci
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Kokořín
  • Petr Oppitz
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 8. října
  • Vysočany, Praha
  • CANDY BAR s.r.o.
  • od 14 700 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Záběhlice, Praha
  • Zdeněk Kopelent
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Nový Jičín
  • HANOIFOOD s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. prosince
  • Restaurant 59 s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Vinohrady, Praha
  • Dominika Demuni
  • 12 200 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Děčín
  • Výchovný ústav, dětský domov se školou,…
  • 25 350 – 32 750 Kč
Zveřejněno: 24. července
  • Dlouhý Most
  • MG Services s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • KLAS Jaroměřice, spol. s r.o.
  • od 90 Kč / hod
  • Velké Bílovice
  • VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Ostrava
  • K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.
  • 20 000 Kč
  • Chotěboř
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 90 – 97 Kč
  • Trhová Kamenice
  • Hlinsko, Chrudim
  • Skuteč

ARAKO spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Karel Vlna, SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ARAMARK, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., AquaKlim, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Ostrava

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Pizzař / Pizzařka

Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Trainee program – první práce pro absolventy

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ bezpečnost budoucnost den EU firma HR IT komunikace měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce Opava pec plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis bar člen dovolené jídla kov kvalitní lhůty na dobu náplň Ostatní pomoc PR předpis rámec roční ruční technolog v roce zákazník zaměstnanecká