Práce: Zajímavá práce ve výrobě, až 30 000 Kč/m, bonusy #3hiJu

lokalita: Olomouc zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete mít zajímavou práci a stát se součástí společnosti, která vyrábí tiskoviny pro 2. největší vydavatelství v ČR? Nevadí Vám směnný provoz a máte SŠ vzdělání? Pak Vás moc rádi uvidíme v našem fajn týmu v Olomouci – Hledáme kolegy do výroby a přípravy tisku. Nabízíme velmi zajímavé mzdové ohodnocení a možnost kariérního růstu. Nástup možný ihned nebo dle dohody přímo do kmene společnosti – nikoli přes agenturu.

  • Obsluha tiskového stroje – rádi Vás na tiskových strojích zaškolíme, není třeba žádná praxe!

Místo výkonu práce: Olomouc

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 22 až 30 000 Kč dle Vaší praxe
  • příplatky (odpolední, noční, víkend, přesčasy, svátky)
  • 2 sick days (zdravotní volno)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní spoření
  • mobil a zvýhodněné tarify na volání pro rodinu
  • Multisport kartu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti, nikoli přes agenturu
  • kariérní postup
  • mladý fajn kolektiv

Požadujeme:

  • min. vyučení v technickém, strojním oboru nebo min. vyučení v jiném oboru a alespoň nějaká praxe s obsluhou strojů
  • ochota pracovat ve směnném provozu (8 h směny)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 30.000 Kč

Toplist