Zámečník Děčín - Mzda 25 000 - 31 000,-

Lokalita Děčín
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Je pro Vás řezání, ohýbání, rovnání nebo kalibrování hračka? Vyznáte se v tom, jak přemisťovat břemena i ve výkresové dokumentaci? Jste schopný opravit, smontovat či propojovat potrubí? Pak hledáme právě Vás na pozici Zámečník.

Popis pozice:

  • Orientace v technické dokumentaci
  • Rozměřování a orýsování polotovarů, řezání, rovnání, ohýbání, kalibrování a lícování trubek různých průměrů
  • Zhotovování různých potrubních větví
  • Obsluha zvedacích mechanizmů a zařízení při manipulaci s břemeny a jejich přemisťování
  • Zhotovování, montáže a opravy potrubního ventilového propojení s čerpadly dle výkresů a schémat včetně značení a tlakové zkoušky
  • Dodržování předepsané čistoty a bezpečnostních předpisů

Profil kandidáta:

  • SOU s technickým zaměřením
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Ochota občasné práce přesčas
  • Komunikativnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme:

  • Základní mzdu + bonusy ( 25 000 - 31 000,-)
  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění, zvýhodněné telefonní tarify
  • Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie
  • Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance i jejich rodiny.
  • Široký program firemního vzdělávání

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!