Hledáme lidem práci Manpower

Validation Lead Engineer – Innovative Automotive Company

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

This exciting position is open in a worldwide leading company developing smart solutions in the automotive industry. The research & development center operates in Prague with a great success that is why the company continues to expand its activities and look for new colleagues. Now there are about 600 IT specialists creating new technologies to support mobility and respect environment by introducing new solutions and systems. Join the company to share the championship and contribute to even bigger success.

The role is open in the department of air conditioning and thermal systems which develops components for heating cars.

Popis pozice:

  • Cooperate with R&D team who gives the tasks.
  • Plan Product Validation and Verification activities and make sure the right resources are assigned (People & Equipment).
  • Analyze impact of change requests (customer and internal) and follow their implementation.
  • Manage product’s configuration and the delivery (product / documentation).
  • Define the laboratory equipment and budget based on specific customer/product requirements.
  • Support technical discussion with suppliers.
  • Lead a team of validation engineers and coordinate subcontractors.
  • Track technical documentation.
  • Regular reporting.

Profil kandidáta:

  • Electrical/Technical education including decree 50, § 6.
  • Experience in Validation within 3-5+ years.
  • Familiarity with Environmental testing.
  • Knowledge of industrial drawing and mechanical tests.
  • Knowledge of quality tools.
  • Physical measures, acquisition, testing.
  • Participation in some leading activities (functional or people leading).

Nabízíme:

  • To create new features and influence world‘s trends in Automotive
  • To work in a stable company providing employees with technical, soft skills training and language courses
  • To have continuous growth and development
  • To get rich package of company benefits (6+ weeks of holidays, pension insurance, extra bonuses, meal vouchers fully contributed by the employer, flexi passes)
  • Very modern and comfortable working premises including health food canteen, gym, volleyball and petanque playground, grill area and others.
  • Location near metro station and there is also a parking for employees.

  • Plzeň
  • Lear Corporation Engineering Czech…
  • 42 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. prosince
  • Plzeň
  • od 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. prosince
  • Mohelnice, Šumperk
  • HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
  • od 44 256 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Brno
  • Massive Interactive Media Czech…
  • od 90 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Valašské Klobouky
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • od 27 110 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Zlín
  • ARRIVA MORAVA a.s.
  • 30 000 – 34 000 Kč
  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Vodňany
  • A. Pöttinger, spol. s r.o.
  • od 21 400 Kč
  • Malenice
  • Jednota, spotřební družstvo ve Volyni
  • od 15 900 Kč
  • Strakonice
  • Kysil s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Slavkov u Brna
  • NAXX GUARD a.s.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Frýdek-Místek
  • BOOZE Company s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

auto benefit bonus Bor IT kandidát mobil náplň práce pec pozice práce Prague reporting role SOU specialist system technologie employee employer list náplň PR profi report smart technolog test trend