Obsluha CNC stroje Uherské Hradiště s ubytováním

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma Manuvia DreamJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 25.000 Kč

Manuvia DreamJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

  • práci na HPP, úvazek 37,5 h týdně, plat až 25000 Kč dle hodinového fondu
  • příplatky za víkendy a přesčasy nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na stravování s dotací 55% (vlastní jídelna, na výběr z 6 teplých jídel, na noční směnu možnost objednání si teplého jídla v krabičce, automaty na chlazenky za příznivé ceny)
  • přátelský kolektiv a pohodové vedení
  • čisté prostředí
  • moderní stroje
  • parkoviště přímo před podnikem
  • ubytování ZDARMA

Náplň práce:

  • Obrábění strojních součástí na obráběcích strojích, upínání materiálů, obsluha a vypínání obráběcího stroje, včetně měření obrobených součástí pevnými a posuvnými měřidly, obsluha strojů, provádění běžných kontrolních a manipulačních činností

Požadujeme:

  • základní čtení výkresové dokumentace
  • základní měření posuvným měřidlem
  • dobrý zrak
  • preciznost, spolehlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční, víkendy volné)

  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Cortina Development spol. s r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 19. dubna
  • Otrokovice
  • Continental Barum s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Závodní stravování
  • Zdounky
  • G 3 s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
    Benefity:
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Luhačovice
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
včerejší
  • Brankovice
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Vyškov
  • top styl interier s.r.o.
  • 17 900 – 22 200 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Tábor
  • JR Profiservice s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Pozlovice
  • GARANTUS s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Bobrová
  • Základní škola Bobrová, okres Žďár nad…
  • 19 700 – 21 370 Kč
  • Svratka
  • Mars Svratka, a.s.
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Praha
  • KOMINICTVÍ PALKANIN - BARTOŠ s.r.o.
  • Pardubice
  • B&C Trade s.r.o.
  • 30 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 11. února

Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., 5M Precision s.r.o., Human-Res s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SMART VENTURE s.r.o., Cortina Development spol. s r.o., Evo House project s.r.o., Comac jobs s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., RPG Recycling, s.r.o., Torun & Schmidt s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ARAMARK, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Continental Barum s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., G 3 s.r.o., Dudr Tools s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., Klempířství Kostelec s.r.o., H E R U S, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Skanska a.s., OLMAN SERVICE s.r.o., Noventis s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o., Podravka - Lagris a.s., MONT-KOVO, spol. s r.o., PORR a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Huštěnovice, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Zdounky, Sazovice, Strážnice, Luhačovice, Kyjov, okres Hodonín, Brankovice, Kroměříž, Dolní Lhota, okres Zlín, Hulín, Fryšták, Zádveřice-Raková, Slavičín

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

auto činnost den dění dokumentace fond HR měření Most možnost náplň práce nové plat podnik práce prostředí přesčas přesčasy příplatky příspěvek samostatnost SOU stravování ubytování Uherské Hradiště úvazek vedení víkend zákoník zdarma automat dar dokument jednání jídla kolektiv kov materiál náplň obsluha PR přátelský rámec součást stroj výběr