Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Lakýrník - ubytování Brno, až 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Náplň práce:

  • Zajištění povrchové úpravy – lakování na mokro
  • Lakování a povrchové úpravy podsestav, hydromotorů a náprav
  • Dodržování provádění pravidlené údržby lakovny ve spoluprací s ostatními pracovníky
  • Práce v BRNĚ

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s lakováním, manuální zručnost
  • Vyučení neb SŠ strojní obor
  • Práce ve dsměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 25 000 Kč – 30 000 Kč
  • Dotované ubytování
  • Týdenní výplata záloh
  • Pět týdnů dovolené
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravu – výběr z osmi jídel
  • Moderní a čisté prostředí

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát