Práce: Operátor výroby-14.000-17.500,-Kč/měsíc- Lanškroun

lokalita: Pardubice zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovníky na pozici operátorů ve výrobě. Firma se zabývá výrobou kombinovaných nástrojů, vstřikovacích forem a náhradních dílů pro další výrobu ložisek.

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Lanškroun

Pracovní doba: PO-PÁ, třísměnný provoz ( 6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

Náplň práce:

  • obsluha výrobních strojů
  • odhrocování a obrušování jednotlivých komponentů
  • kompletace výrobků
  • evidence do jednoduché dokumentace

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • 25 dní dovolené
  • 80,– Kč/hod.
  • příplatky dle zánoníku práce
  • příplatek za odpolední směnu 5,–Kč/hod
  • příplatek na noční směně 50,– Kč/hod
  • příspěvek na stravování 55%
  • po zaučení osobní ohodnocení 0–30% z hrubé mzdy
  • svozová doprava na trase Svitavy-Lanškroun a Moravská Třebová-Lanškroun
  • dotované závodní stravování
  • firemní oblečení, obuv, proplacení vstupní lékařské prohlídky
  • dlouhodobá spolupráce

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav( nástup podmíněný lékařskou vstupní prohlídkou)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a chuť k práci
  • dochvilnost
  • zkušenost s prací ve výrobě je výhodou, nikoliv podmínkou

Vážní zájemci nás mohou kontaktovat ihned přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.