Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Technik forem,zápustek,nástrojář, nepř.prov. 27-40000 Kč, OV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Nástrojář / Nástrojářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 40.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

O nás

Pro oddělení nástrojárny hledáme nové posily na pozici:

Technik forem a zápustek/ nástrojář

Náplň práce:

  • opravy forem a zápustek, jejich preventivní údržbu, vedení záznamů
  • práci na obráběcích strojích (vrtačka, soustruh, pantograf)
  • svařování
  • montáž a demontáž forem a zápustek
  • chemické čištění čelistí
  • tryskání forem

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vyučení v technickém oboru
  • schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat v nepřetržitém režimu
  • znalost práce na obráběcích strojích či soustruhu
  • spolehlivost, manuální zručnost
  • průkaz VZV – PODMÍNKOU
  • jeřábnický/vazačský průkaz - VÝHODOU
  • svářečský průkaz - VÝHODOU
  • loajalitu, základní obsluha PC a MS programů (excel, word)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr – do kmene
  • Jistotu stabilní práce
  • Skvělé platové ohodnocení nad průměrem regionu (měsíční prémie,
  • Docházkový bonus, příplatky, 13. a 14. plat)
  • Nabízíme různorodou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti působící v oblasti automotive
  • Snadná dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5min)
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus, program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie
  •  Příspěvek na penzijní pojištění
  • Nabízíme dotované stravování v závodní kantýně
  • Zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (Sim, internet, TV)
  • Multisport Kartu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Prostějov
  • WALKER reklama, spol. s r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 17. února
  • Hradec Králové
  • FISCHER SIGNTECH s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 24. února
  • Holešovice, Praha
  • ALO jewelry CZ, s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Sokolov
  • Radek Tirala
  • Vhodné pro cizince

WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ auto benefit bonus Bor den event hlavní hledám hodnocení IT mobil náplň práce nové ohodnocení plat pojištění poradenství práce pracovní pracovní poměr práva pro zaměstnance příplatky příspěvek psycholog režim SOU společnost společnosti sport stabilní stravování svařování tarif technik Týn vedení znalost Zruč cafeterie dokument dopravní dovolené chemické kov list měsíční náplň národní nástroj oblast oblasti obor obsluha oddělení opravy PC penzijní penzijní pojištění platové ohodnocení poměr PR prémie program region schopnost stroj technické vyučení závod záznam