Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč 135 dle normy ČSN EN ISO 9606-1, 220Kč/h v čistém

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Náplň práce:

  • Svařování konstrukcí, potrubí, nádrží
  • Svařování plechů a profilů o tl. 5 mm (tupé a koutové sváry)
  • Broušení, rovnání mateiálu (plamenem, pod lisem)

Požadavky:

  • Platné svářečské oprávnění dle: ČSN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s12 PF ss nb; ČSN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t12 PF ml
  • Možnost obnovení či rozšíření kvalifikace
  • Praxi na pozici Svářeč min. 2 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
  • Před nástupem se provádí pracovní zkouška

Pracovní náplň, popis činnosti:

  • Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel svařování metodou CO2 i TIG/ hliník
  • Nabízíme práci pro svářeče, i partie při svařování kolejových vozidel
  • Pracuje se v halách

Nabízíme:

  • SMLOUVU NA HPP
  • PRÁCE VE 2 SMĚNNÉM PROVOZE  (ranní, odpolední)
  • MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
  • MOŽNOST ZÁLOH
  • MOŽNOST PŘESČASŮ
  • JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
  • ROZŠÍŘENÍ KVALIFIKACE SVÁŘEČE
  • NÁSTUP IHNED

V připádě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Uničov
  • Ľubomír Vyhinský
  • 50 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Hranice, Přerov
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. února
  • Olomouc
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Kafetérie

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Vision Travel s.r.o., ZK Design a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, RenoServices, s.r.o., JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jiří Geisler, Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., MORAVA STAVBY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Krnov, Bruntál, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bělá pod Pradědem, Rýmařov, Velká Polom, Jeseník, Hlučín, Bílovec, Olbramice, okres Ostrava-město, Fulnek, Bravantice, Odry, Studénka, Šternberk, Šumvald, Potštát, Jindřichov, okres Bruntál

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

činnost dokumentace ISO kvalifikace možnost náplň práce normy plat postup požadavky práce pracovní svařování zkouška znalost činnosti dokument kontakt nabízíme práci náplň oprávnění PR pracovní náplň profi rok schopnost technolog