Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn pozice v čisté výrobě, dopravné, bonus 55.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete pracovat pro silnou, moderní společnost s rodinnou atmosférou, kde získáte příspěvek za nástup 55.000 Kč, štědré příspěvky na dopravu, dovolenou, každoroční navyšování mzdy a mnoho dalších super benefitů?
Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme, nabíráme na různé výrobní pozice dle výběru (manipulace s výrobky, obsluha řezacích a dalších strojů…), můžete si vybrat dle Vašich preferencí! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

Náplň práce (dle preference):

  • obsluha lisu, řezaček, míchání barev, manipulace s VZV

Místo výkonu práce: Nový Bydžov (s příspěvkem na dopravu)

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu s pravidelným navyšováním každý rok!
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 55.000 Kč, z toho 5000 Kč vyplatíme hned po 1. měsíci a dalších 20.000 Kč po třech měsících!
  • štědrý příspěvek na dojíždění (cca 120 Kč/den podle počtu km)
  • prémie – až 25 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
  • roční bonus navíc až 100 % ze mzdy – dle plnění kritérií
  • příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví – průměrně 1000 Kč měsíčně
  • odměna za doporučení nových pracovníků 5000 Kč (hned po odpracovaném 1. měsíci)
  • volné víkendy
  • možnost dobrovolných přesčasů v soboty s příplatky dle ZP + 1500 Kč bonusy navíc za každou odpracovanou směnu
  • možnost závodního stravování (obědy za 33 Kč) nebo stravenkový paušál do mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • čisté pracovní prostředí v moderní firmě
  • jistotu zaměstnání a férový přístup

Požadujeme:

  • ochotu práce ve třísměnném provozu (8 h směny) s volnými víkendy (postupně přecházíme na dvanáctihodinové směny)
  • dobrý zdravotní stav

  • Nový Bydžov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
dnešní
  • Vizovice
  • Hana Grycmanová
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 2. listopadu

ONTEX CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Šmídl s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Lohmann & Rauscher, s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., HR Direct s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Plastiform s.r.o., Maso Jičín s.r.o., Crossborder Logistic CZ s.r.o., Parcel Trans s.r.o., STAVING, spol. s r.o., GTA CZ s.r.o., PECARA - TRANS s.r.o., SIVOKA stavby s.r.o., TRANSCART s.r.o., ZEPOS RS s.r.o., F O R A G s.r.o., ABF Logistic s.r.o., JARO Česká Skalice, s.r.o., Premisa CZ s.r.o., VENTO doprava s.r.o., SLAKO s.r.o., Patrik Ježek s.r.o., V&W EUROPACK s.r.o., BusLine LK s.r.o., BusLine KHK s.r.o., NorthBus s.r.o., BusLine Pardubicko s.r.o., SETTER, a.s., Tree Logistic, s.r.o., ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s r.o., GM KAŠPAR a PARTNER s.r.o., Daniel Petřivý, STREET s.r.o., DOVOSSTRANS s.r.o., AGROJILM, s.r.o., Arthur Design s.r.o., AGROCENTRUM JIZERAN a.s., AgroVation Kněžmost k.s., Milan Sucharda - AUTODOPRAVA s.r.o., Aktiv Look s.r.o., AGRA GROUP a.s., Ladislav Knébl, SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o., AUTRONIC, s.r.o., SINGING ROCK s.r.o., Krakonošův ranč - hospodářské družstvo, Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o., Zemědělská společnost Plazy spol. s r.o., KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o., Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s., Zemědělské družstvo Horal, Jiří Mrkva, PERSO - MB s.r.o., AVTOSLAV s.r.o., Kinger Logistic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojvedoucí, Závozník / Závoznice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Umělecká výroba, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Úředník / Úřednice, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Turnov, Jičín, Celá ČR, Stará Paka, Nová Paka, Roztoky u Jilemnice, Semily, Nový Bydžov, Paceřice, Vrchlabí, Řepov, Dobrovice, Cerekvice nad Bystřicí, Bakov nad Jizerou, Kosmonosy, Valdice, Nemyčeves, Lomnice nad Popelkou, Ktová, Ostroměř, Dolní Bousov, Slaná, Lázně Bělohrad, Čistá u Horek, Hořice, okres Jičín, Jilemnice, Bozkov, Kněžmost, Přepeře, okres Semily, Ohrazenice, okres Semily, Příšovice, Semčice, Poniklá, Plazy, Dolní Olešnice, Mžany, Vysoké nad Jizerou

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy Bor boty Bydžov den dění IT měsíc místo možnost mzdy náplň práce nové Nový Bydžov paušál plat plnění postup pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí přesčas příplatky příspěvek reference směny společnost společnosti stravenkový paušál stravování víkend výkon zaměstnání zaměstnávání zdraví zdravotní zdravotní stav agent bar dobro dovolené kontakt kov měsíční místo výkonu práce náplň navíc obsluha odměna PR prémie příspěvky přístup roční rok stav stroj tým výběr výrobní závod