Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Svářeč vlakových souprav - OSTRAVA - plat 181 Kč/h čistého

Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 30.000 – 32.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • svařování hliníku metodou 131 (tupý a koutový svár, svařování nad hlavou) – zaučíme
  • hrubá stavba vlakových jedno a více podlažních souprav

Požadujeme

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • nutná praxe ve svařování s co2
  • schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
  • svařování – zkoušky dle ČSN EN ISO 9606–2, min. ZK 135 1.1
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • výhodou zkušenosti ve svařování s hliníkem

Nabízíme

  • dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • plat 181 Kč/h čistého (první odpracovaný měsíc 171 Kč/h čistého)
  • bonus za efektivitu až 1500 Kč
  • vyhotovení certifikátu
  • pohodová a klidná práce (žádné normy, žádný stres)
  • směny ranní (výhledově budou možná i odpolední), žádné noční
  • zajištění zrekonstruovaného ubytování cca 5 minut pěšky od podniku
  • stravování v podnikové kantýně, kde skvěle vaří, oběd s polévkou stojí cca 70 Kč
  • stravenky 120 Kč
  • pravidelné zálohy
  • pracovní oblečení zdarma
  • mzda vždy včas
  • nástup ihned

V případě zájmu prosím zasílejte vaše životopisy, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Poděbrady
  • LUXOR Poděbrady, poskytovatel…
  • 24 300 – 35 820 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Praha
  • Cowo Gastro s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ bonus Bor den HR hrubá ISO IT měsíc mzda náplň práce normy oblečení odpovědnost Ostrava plat podnik postup práce pracovní praxe směny SOU stabilní stravenky stravování stres svařování telefon Týn ubytování zaměstnání zdarma zkušenosti životopis certifikát dar kov náplň obor PR případ schopnost stav stroj technolog vyučení zkoušky zkušenost