Hledáme lidem práci Manpower

Marketing Specialista

Lokalita Náchod
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Marketing specialisty, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Náchod

Popis pozice:

posílit a rozvíjet marketing značky s cílem usnadnit růst podnikání, pověst značky a proniknutí na trhy

branding, digitální komunikace, sponzorství, sociální média, marketingové zpravodajství, správa produktů, události týkající se uvedení produktu na trh

podpora marketingového ředitele při přípravě a sledování marketingové strategie, vývoje značky a cenových politik

komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem – komunikace na denní bázi

Profil kandidáta:

zkušenosti na obdobné pozici v marketingu

angličtina – aktivně slovem i písmem budete komunikovat se zahraniční centrálou

znalost v MS Office (Excel, Access, Powerpoint)

silné vyjednávací schopnosti

ochota cestovat - 4-5krát ročně výjezdy na akce a výstavy

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 5. října
  • Mladá Boleslav
  • Zubní praxe Dent-Arte s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Uherské Hradiště
  • Crea Vision s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Zubří, Vsetín
  • Gumárny Zubří, akciová společnost
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
Zveřejněno: 27. ledna
  • Luhačovice
  • Lazenskakava.cz s.r.o.
  • 16 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Liberec
  • TMR Ještěd a.s.
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kyjov, Hodonín
  • Šroubárna Kyjov, spol. s r.o.
  • od 23 500 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Stod
  • Stodská nemocnice, a.s.
  • od 19 000 Kč

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ akce angličtina bonus bonusy branding cíle den hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace listy marketing média místo možnost Náchod náplň práce nové Office ohodnocení pec podnik podnikání podpora pojištění pozice práce pracovní pracovník práva příspěvek rozvoj růst ředitel sledování SOU specialist specialista společnost společnosti sport správa strategie telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výjezd výjezdy výkon zaměstnanec zkušenosti znalost životní pojištění anglické brand cíl člen dovolené finanční firemní karta kolektiv kov list marketingové strategie místo výkonu práce náplň navíc osobní PR profi projekt přátelské přátelský schopnost schopnosti sociální stav trh tým událost výkonnost výrobní zahraniční zaměstnanecký zkušenost značky životní