Hledáme lidem práci Manpower

Koordinátor výroby s rumunštinou

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pokud máte dobré organizační schopnosti, mluvíte česky a rumunsky, a máte zájem se podílet na chodu jedné z nejznámějších továren u nás, neváhejte nás kontaktovat!

Popis pozice:

  • Tlumočení z/do rumunského jazyka
  • Komunikace s kandidáty o zaměstnání a stávajícími zaměstnanci
  • Komunikace s řízením výroby
  • Organizace související s ubytováním uchazečů
  • Školení nových zaměstnanců
  • Koordinace pracovního procesu v továrně
  • Základní práce s Microsoft Office

Profil kandidáta:

  • dobré komunikační schopnosti
  • dobrá znalost českého a rumunského jazyka
  • ochota pracovat na směny
  • základní znalosti práce s Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti na pozici koordinátora jsou výhodou

Nabízíme:

  • Ubytování
  • Mzda od 26 000 CZK brutto
  • Školení v plném rozsahu
  • Možnost záloh
  • Bonusy
  • Zákonné příplatky za noční/víkendové směny samozřejmostí
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Lysá nad Labem
  • SGP arsenal s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • České Budějovice
  • FN spol. s r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Vrchlabí
  • HST PRODUCTION s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Dlouhý Újezd
  • Canton Audio Produkce s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • FUTURE-TECH, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Hrušky, Břeclav
  • AZ AUTO DESIGN s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Beroun
  • AUGUR-kovo spol. s r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Semily
  • FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s…
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Čelákovice
  • FV - Plast, a.s.
  • 35 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Chvalovice, Znojmo
  • ITVV spol. s r.o.
  • 17 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Uherské Hradiště
  • Aquarex WATERPROFIT s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • SPORTHOTEL BARBORKA s.r.o.
  • Dobřichovice
  • Základní škola Dobřichovice
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 12. září

Libor Toman, SIMIX GROUP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., COREX Pardubice s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Pardubice, Kostěnice, Chrudim

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Trainee program – první práce pro absolventy

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ bonus bonusy CZK kandidát komunikace mezinárodní Microsoft Microsoft Office Most možnost mzda náplň práce Office plat pozice práce pracovní příplatky řízení směny SOU společnost společnosti stabilní ubytování uchazeč víkend zaměstnanců zaměstnání zkušenosti znalost znalosti české díl jazyk komunikační kontakt koordinace náplň národní organizace organizační schopnost organizační schopnosti PR proces profi řidič schopnost schopnosti výroby zájem zaměstnanci zkušenost