Hledáme lidem práci Manpower

Specialista oddělení kvality automotive – skvělý start kariéry

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Kontakt Veronika Enochová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta, výrobní společnost v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína, hledáme šikovné a proaktivní kandidáty na pozici specialisty v oddělení kvality. Uvítáme jak kandidáty s krátkou praxí, tak i čerstvé absolventy vysoké školy, které rádi zaškolíme.

Popis pozice:

  • podle vašich zkušeností a zájmů vás nasměrujeme buď do týmu Interiéru (např. přístrojová deska, sedačky), Exteriéru (nárazník, světla), vstupních surových Materiálů (ocel, barvy) nebo Funkce (konvenční motor, hybridní a elektrické pohony, kabelové svazky či elektronická kontrola vozu).
  • v příslušném oddělení dostanete důkladné zaškolení a budete se stále učit a rozvíjet, aby se z vás stali skuteční odborníci v oblasti kvality
  • budete pracovat na samostatných projektech
  • čekají vás také služební cesty jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí

Profil kandidáta:

  • jste absolventem technického, strojního nebo elektrotechnického oboru, případně máte kratší zkušenost v oblasti kvality
  • anglicky dokážete dobře komunikovat, prezentovat a obhájit svou práci
  • máte chuť učit se novým věcem v oblasti kvality
  • velmi dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci a ovládáte nástroje MS Office
  • jste zruční a auta jsou vaším koníčkem, na autě dokážete udělat drobnou, ale i větší údržbu či opravu
  • rádi cestujete a jste časově flexibilní

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • týden dovolené navíc – celkem 25 dní
  • kantýna s dotovaným obědem
  • peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními

Nastartujte svou kariéru už dnes.

Neváhejte se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

absolvent AJ anglicky auta auto Bor den doba domov elektro EU flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát Kolín kurz kurzy kvality listy Luže místa Most možnost narození nástroje Office Ovčáry pec peníze postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa Skuteč služební SOU specialist specialista společnost společnosti světla školení týden týden dovolené navíc Týn uchazeč vysoké vyšší vzdělání zahraničí Zruč bar cesty dítě dokument dovolené elektrické funkce interiér kariéry kontakt kontrola kov list materiál nástroj navíc oblast oblasti obor odbor oddělení odpovědní pohon PR profesní profi projekt průmysl průmyslové případ přístup ruční stroj školy technické tým volná pracovní místa výrobní zkušenost životní