Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Technik v elektrovýrobě

Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou plošných a tištěných spojů v Kladně, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici technik výrobních zařízení v elektrovýrobě v Kladně.
Výborná dopravní dostupnost na pracoviště! Pouze ranní a odpolední směny.

Náplň práce:

  • nastavení parametrů, údržba a kalibraci, instalace výrobních linek dle plánu údržby zajišťuje technickou podporu výroby

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, HPP
  • Dotované stravování
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odborné zaškolení
  • 4 týdny dovolené, příplatky

Požadujeme:

  • SŠ, praxe v elektronické výrobě výhodou
  • znalost práce na PC
  • zájem o programování
  • samostatnost a spolehlivost
  • vyhl. 50, min. §6

Zaujala Vás nabídka? Volejte nebo pište na zobrazit tel. číslo , případně pošlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Kladno
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Stochov
  • DACOREIT SERVICES s.r.o.
  • 26 600 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. února
  • Stochov
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Liberec
  • RPM Service s.r.o.
  • od 67 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. ledna
  • Praha
  • Marek Novák
  • od 20 000 Kč
  • Litoměřice
  • Miroslav Mojžíš
  • od 65 Kč / hod
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ Bor elektro hledám hodnocení Kladno Most nabídka náplň práce ohodnocení plán plat práce pracoviště pracovní pracovní prostředí pracovnice pracovník praxe prostředí příplatky řízení samostatnost směny společnost spolupráce stravování školení technik znalost životopis dny dopravní dovolené instalace kov mzdové náplň odbor odborné PC PR program příjemné příjemné pracovní prostředí případ stav týdny údržba výrobní výroby zájem