Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

Lokalita Ústí nad Labem
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Pavlíčková, zobrazit tel. číslo

Hledáte práci v Ústí nad Labem? Jste manuálně zruční a zodpovědní?

Neváhejte a kontaktujte nás!

Popis pozice:

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.

Profil kandidáta:

- Minimálně základní vzdělání

- Manuální zručnost

- Matematická gramotnost

- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

- Smlouvu na HPP

- Mzda od 24 000 Kč / měsíc

- 13. a 14. plat

- Stravenky v hodnotě 140 kč

- Náborový příspěvek až 40 000,-

- Vánočí bonus 4 000,-

- Unišeky

- Další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?