Hledáme lidem práci Manpower

Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 25.000 – 29.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do stabilní výrobní společnosti hledáme operátory výroby na různé linky.

Popis pozice:

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám  - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.

- Obsluha linky

- Manipulace s materiálem

- Lehké nastavování stroje

- Balení

- Vizuální kontrola

Profil kandidáta:

- Minimálně základní vzdělání

- Manuální zručnost

- Matematická gramotnost

- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

- Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

- Smlouvu na HPP

- Mzda od 26 000 Kč / měsíc

- 6 000 kč docházkový bonus - 1x za 6 měsíců

- 13. a 14. plat

- Stravenky v hodnotě 20kč / hodinu

- Náborový příspěvek až 40 000 Kč

- Vánočí bonus 4 000 Kč

- Unišeky

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Častolovice
  • Manpower
  • 45 000 – 52 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Uničov
  • Manpower
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 4. května

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

bonus Bor hledám HR inzerát inzeráty kandidát měsíc místa mzda nábor nad Labem operátor plat postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravenky strukturovaný životopis uchazeč Ústí nad Labem vyšší vzdělání Zruč životopis kontrola kov linky materiál náborový obsluha odpovědní PR profi případ přístup řidič stav stroj vizuál vizuální volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost